آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۰۰
رسانه: شبکه
۷

چه خبر از رادیو؟

افشین هاشمی به رادیو نمایش می آید

در مجله موسیقایی«ماهور» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مازیار عصری که امشب ساعت 21 از رادیو نمایش پخش می شود، محمد حشمتی به عنوان مهمان حضور دارد .

به گزارش جام جم، همچنین در برنامه «گ مثل گپ» به تهیه کنندگی زهره سربازی و با اجرای بهرام ابراهیمی با محوریت سینما پنجشنبه و جمعه ساعت 20 از رادیو نمایش پخش می شود که گفت وگوی صمیمی با اهالی سینما و موسیقی دارد و این هفته افشین هاشمی مهمان این برنامه است.

«جادوی سیاه» به تهیه کنندگی ریحانه یزدان دوست و با اجرای فاطمه نیرومند و امیر محمد صمصامی و به نویسندگی مهدی خانی پور، جمعه ساعت 21 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«آن سوی نمایش» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای فرزام رنجبر، جمعه ها ساعت22 از رادیو نمایش پخش می شود.

مسابقه سرگرمی و فکاهی «چهارباغ» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای امیر زنده دلان پنجشنبه و جمعه ساعت 17 روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«به وقت مسابقه» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای سینا نیکوکار وکارشناسی بهرام ابراهیمی و بهناز بستان دوست، پنجشنبه و جمعه ساعت 9 صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

«آوا نما» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده، جمعه ساعت 11 و 15 دقیقه روی آنتن رادیو نمایش می رود .

«من و صحنه» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده، چهارشنبه ساعت 22 و 45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

«روزگار تئاتر» به تهیه کنندگی مهدی شیبانی زاده و کارشناسی امیرحسن ندایی و رامتین شهبازی چهارشنبه ساعت 21 روی آنتن رادیو نمایش می رود. «زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذر نیا و با اجرای ایوب آقاخانی جمعه ساعت 6 و 15 دقیقه داستان های جذاب ایران و جهان را روایت می کند.

«یک نمایش، یک تجربه» به تهیه کنندگی: محمد اسماعیل پور و اجرای مهدی طهماسبی و کارشناسی اساتید دانشگاه، روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 12 و 30 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

گفتنی است رادیو نمایش علاوه بر برنامه های متنوع در پایان هفته، نمایش های گوناگون و متنوعی را نیز در ساعات مختلف به روی آنتن خواهد برد.علاقه مندان می توانند شنونده برنامه های رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف 5/107 مگاهرتز باشند.

نویسنده کتاب تکیه دولت مهمان «سیم و زر» رادیو

تازه ترین برنامه «سیم و زر» با موضوع نقد و بررسی کتاب «تکیه دولت» نوشته علیرضا قاسم خان با اجرای کارشناسی حمید شاکری ساعت 21 و 30 دقیقه جمعه 19 مهر از رادیو فرهنگ پخش می شود.

به گزارش جام جم، کتاب تکیه دولت حاصل پنج سال کار تالیفی و پژوهشی است که در 180 صفحه و 30 فصل حیات فرهنگی، معماری و بنای دوره قاجار را بررسی کرده است.

برنامه سیم و زر هر جمعه با تهیه کنندگی فریده گودرزی و گویندگی فاطمه اسحاق تبار روی موج اف. ام ردیف 106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود.