آرشیو چهار‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸، شماره ۳۵۳۹
اقتصاد
۵
خبر ویژه

کمک 352میلیاردی مردم از طریق آپ

از ابتدای سال 98 تا پایان شهریور، مردم نیکوکار کشورمان بیش از 352 میلیارد ریال کمک های نقدی خود را از طریق اپلیکیشن آپ و کد دستوری #733* به صورت مستقیم به حساب بیش از 20 موسسه، سازمان و نهاد خیریه واریز کردند. آسان پرداخت پرشین در راستای مسئولیت اجتماعی خود با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و کمک به نیازمندان، با ایجاد بخش نیکوکاری در اپلیکیشن آپ، امکان واریز مستقیم وجه نقد به حساب موسسه ها، سازمان ها و نهادهای خیریه را فراهم کرده است.

آپ در پویش مشترک خود با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به نام «رنج سیل همچنان ادامه دارد» و با همراهی مردم نیکوکار و خیرخواه به یاری هم وطنان آسیب دیده از سیل شتافت.

همچنین هم زمان با آغاز ماه محرم و صفر، آپ با همراهی موسسه خیریه محک، پویش «اینجا هم نذر شما قبوله چون ثمره اش زندگیه» را به منظور تامین هزینه دارو برای بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش این موسسه خیریه و هم زمان با آغاز سال تحصیلی 98-99 با همراهی سازمان بهزیستی کل کشور پویش «مهر پایان ندارد» را به منظور تامین لوازم التحریر برای کودکان نیازمند در مناطق کم برخوردار راه اندازی کرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش تصویری پویش ها می توانند به کلوپ آپ در اپلیکیشن آپ مراجعه کنند. گفتنی است شرکت آسان پرداخت پرشین در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خود، در حوزه های مشارکتی همچون فعالیت های حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، حمایت از موسسات خیریه، حمایت از جوامع علمی، اشتغال زایی و کارآفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است.