آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۰۰
ورزش
۱۷

مستطیل سبز

مذاکره فتحی صحت ندارد

باشگاه استقلال در واکنش به شایعه ای که در فضای مجازی پیچیده است، اطلاعیه ای صادر کرد.

 پس از زمزمه هایی مبنی بر این که امیرحسین فتحی در حال مذاکره با چند باشگاه برای فروش بازیکنان استقلال است، این باشگاه اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد: «مدیرعامل باشگاه استقلال در سفر به ترکیه با چند بازیکن خارجی به مذاکره پرداخته و هیچ مذاکره ای با باشگاه های ترکیه ای انجام نشده و خبری که درباره فروش بازیکنان تیم استقلال توسط یکی از رسانه ها منتشر شده است، واقعیت ندارد.»

تغییر زمان دیدار سپاهان

با دعوت از امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال سپاهان به اردوی تیم ملی، دیدار این تیم برابر پیکان در جام حذفی به زمان دیگری موکول شد. با توجه دعوت از امید نورافکن، بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان به اردوی تیم ملی فوتبال و حضور بیش از سه بازیکن سپاهان در تیم ملی، دیدار این تیم با پیکان تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، به جای 25مهر در تاریخ 5 آذر 98 برگزار خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که دیدار پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز مقابل نود ارومیه در این چارچوب روز 5آذر برگزار خواهد شد.

 
الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفت

باشگاه الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفته و به زودی طلب او را پرداخت خواهد کرد. به گزارش البلاد، برانکو ایوانکوویچ بدترین روزهای دوران مربیگری خود را در الاهلی عربستان تجربه کرد.

روزنامه البلاد عربستان نوشت که برانکو بعد از جلسه ای که با مدیران باشگاه الاهلی داشته آنها را تهدید کرده در صورتی که طلب او را پرداخت نکنند به فیفا شکایت خواهد کرد.

البلاد نوشت که مدیران الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفته اند و در حال تسویه حساب با این مربی کروات هستند.

 
جدایی تارتار باورکردنی نیست

میثم نقی زاده، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: قرار نیست با اولین پرداختی همه مشکلات ما حل شود و این تیم تا پایان لیگ برتر نیاز به حمایت دارد. او با اشاره به جدایی تارتار و فسخ یکطرفه قراردادش گفت: جدایی تارتار از نفت مسجدسلیمان برایم باورکردنی نیست. قرار بود مسوولان مشکلات مالی ما را حل کنند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و سرمربی ما هم دیگر در تمرینات شرکت نکرد. تارتار تیم خوبی را برای فصل جدید آماده کرده است. ما در بازی های سنگین ابتدای فصل خیلی خوب نتیجه گرفتیم و تیم از لحاظ فنی در شرایط بسیار خوبی قرار داشت. قطعا جدایی تارتار اتفاق خوبی برای نفت مسجدسلیمان نیست.

 
حاج رضایی در سوگ مادر

مادر کارشناس و مربی فوتبال ایران امیر حاج رضایی صبح دیروز از دنیا رفت. حاج رضایی سابقه مربیگری در تیم ملی ایران و همچنین سال ها حضور به عنوان کارشناس فوتبال را در رسانه های مختلف دارد.

مراسم تشییع پیکر آن مرحومه از ساعت 9 امروز در بهشت زهرا برگزار می شود.

مراسم ختم نیز شنبه هفته آینده از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد الغدیر میرداماد برپا خواهد بود.

روزنامه جام جم این ضایعه بزرگ را به کارشناس محترم فوتبال کشور تسلیت می گوید.