آرشیو شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۵
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

امت صبور، مومن و انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در همین بحبوحه تهدید و تحریم ها با تمام قوای خود عزت و پیشرفت را نصیب خود کرد و به دشمنان فهماند که ما تا پای جان در حفظ استقلال، آزادی و نظام اسلامی پای کار هستیم و عقب نشینی نخواهیم کرد.

6263—0938

متشنج کردن اوضاع شهرهای عراق توسط وهابیون و صهیونیست ها و شیطان بزرگ که با هدف دلسردکردن مردم ازگرایش به تحول آفرینی آموزه های امام حسین(ع) و اربعین حسینی صورت گرفت راه به جایی نخواهد برد. به کوری چشم خفاشان هر سال میلیون ها عاشق و شیفته حق مسلمان و غیرمسلمان راهی کربلای معلی می شوند تا ان شاءالله زمینه ساز ظهور آخرین حجت حق حضرت مهدی موعود(عج) باشند.

9590—0914 و 3949—0912

اگر دشمنان قسم خورده ملت در هنگام حضور رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل اصرار بر ملاقات با ایشان دارند به خاطر دستاوردهای نظام ولایی و جبهه مقاومت است. پس باید قدر این نعمت الهی را دانست و برای حفظ آن سر از پا نشناخت.

شکیبا

لغو سخنرانی عامل امنیتی شیطان بزرگ و مشاور جورج سوروس کافی نیست این بار اول خطای فاحش وزارت علوم نیست. لازم است با متولیان و نفوذی های در این وزارت علوم برخورد صورت گیرد و این وزارتخانه ضدعفونی شود.

0700—0901

وزیر برند نفت گویا ماموریت دارد که با طرح مضمون هایی مثل تحریم ها کمر اقتصاد را شکسته، تحریم ها اجازه فعالیت به فلان شرکت و کشور نمی دهد، تحریم ها دست و پای ما را بسته و... پیوسته نومیدی به جامعه تزریق کند! در فرض خوش بینانه یکی از علل این نحو بیان خستگی مفرط از سابقه چند دهه مسئولیت وزارت و... است. به نظر می رسد دیگر در آستانه 80 سالگی باید بازنشسته شوند و کار را به 60 ساله ها بسپارند!

8631—0918

بر باد رفتن 100 هزار میلیارد تومان از ذخیره ارزی کشور توسط تیم اقتصادی دولت خسارت سنگینی به کشور است. هیچ دولتی به مردم خودش چنین خسارتی نزده است.

5568—0936

دولتمردان ما بدانند که معده فیفا و امثال فیفا هرگز سیر نخواهد شد. بزرگ ترین خطا این است که فکر کرده اید اگر برای ورود زنان به استادیوم مردان به فیفا لبیک بگویید دیگر مطالبه ای نخواهند داشت. فردا خواهید دید که از شما تقاضای شنای مختلط خواهند کرد و این قصه ادامه خواهد داشت. مذاکرات هسته ای گواه صادقی بر زیاده خواهی های تمام نشدنی جریان سلطه و نشانه ذات خبیث آنهاست. لذا هرچه سریع تر باید به مسئله ورود زنان به ورزشگاه مردان خاتمه داد.

نیک بین

خانم سلحشوری اظهار داشته که من اصلاح طلبم و به دنبال اصلاح جامعه ام. همان گونه که امام حسین(ع) وقتی که قیام کردند فرمودند من برای اصلاح امت جدم قیام کردم. ما هم می خواهیم به آنچه انقلاب اسلامی داشته برگردیم! می خواهم بگویم اصلاحات موردنظر شما چه ربطی به اصلاح مورد تاکید حضرت سیدالشهدا دارد؟ شیطان بزرگ برای آنچه شما اصلاحات می نامید کف می زند. نسبت شما با انقلاب اسلامی چیست؟ آیا منظورتان همان اسلام آمریکایی نیست؟ اگر نگران انحطاط جامعه اید پس چرا یقه پاره می کنید تا زنان و دختران را به ورزشگاه مردانه بفرستید؟!

بیگ زاده و فرخی

شکی نباید کرد که قانون امتیاز خاص برای فرزندان اساتید دانشگاه ها، یک ظلم نابخشودنی و یک تبعیض مسلم است. مگر خون فرزندان اساتید رنگین تر از سایر اقشار مردم است؟

1648—0915

دستگاه قضا پیگیری کند که پشت قضیه گرانی لوازم خانگی چه دست های پنهانی به سوداگری مشغولند؟

6790—0912

جدیدا در بین سلبریتی های بیسواد موضوع مضحک گرفتن گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان مطرح می شود و در فضای مجازی استارت خورده است... برخی از مدعیان اصلاح طلبی استاد فریبکاری اند. امیدوارم پس از رسیدگی به مفاسد و سبک شدن امور قضایی به این سلبریتی های بیسواد و محرکان آنان هم سر و سامانی داده شود.

0049—0911

رقم فرار مالیاتی را 60 هزار میلیارد تومان برآورد می کنند که به راحتی حداقل نصف کسری بودجه را تامین می کند. لازم است همان گونه که دولت هنوز حقوق کارمندان واریز نشده مالیات را برمی دارد نسبت به این طیف بی تعهد نیز همان رفتار را اعمال نماید. کی قرار است قانون مالیات اصلاح شود.

9890—0915

14 میلیون دانش آموز در سطح کشور داریم که بیشتر آنها در مدارس دولتی و در کلاس های 40 نفره درس می خوانند با توجه به اینکه عدالت آموزشی در کشور رعایت نمی شود پیشنهادم این است که بسیج از طریق حلقه صالحین در امر دانش آموزان و خانواده های کم درآمد جامعه سرمایه گذاری بکند. البته افراد نیکوکار را هم می توان در این کار خیر به کارگیری کرد.

صابر

دولت بدون تصویب مجلس گاز LPG را 30 درصد گران کرده است و زمانی که نسبت به گران شدن گاز به شرکت ها اعتراض می کنیم عنوان می کنند مربوط به مصوبه هیئت وزیران است. خانه هایی که از نعمت گاز محروم اند یا خودروهایی که مالکانش توانایی پرداخت بنزین 1000 تومانی را ندارند چه کنند؟

5598—0912

نرخ نان در اصفهان از 25 درصد تا 60 درصد نسبت به هفته قبل با افزایش روبرو شد! متولیان امر بفرمایند این افزایش ها در کنار افزایش های بهای برق، آب، گاز، کرایه ها و... چه تناسبی با افزایش حقوق کارگران و کارمندان دارد؟

1840—0913

بیش از 5 ماه مانده به پایان سال 98 کار بخشی از دولتی ها شده اعلام افزایش 15 درصدی حقوق ها در 99 و افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین و... یعنی مردم را به اضطراب واداشتن و روی اعصابشان راه رفتن... واقعا چه ضرورتی دارد؟

5367—0918

آقایان که می گویند نان گران نمی شود چطور یک سنگک از اواخر سال 97 هزار تومانی ابتدا به 1300 و اکنون به 1800 تومان رسیده است؟

ابوحمزه

مسیر ورودی پمپ گاز واقع در روبروی دارالسلام شهرستان کاشان 2-3 سال است که معطل کار آسفالت از سوی شهرداری است. جاده خاکی با دست اندازهای زیاد و گرد و غبار مردم را آزار می دهد و شهرداری نیز امروز و فردا می کند. با توجه به فصل سرما و بارش دسترسی به این مسیر که در جاده خروجی کاشان - نطنز قرار دارد صعب العبور خواهد شد. از مسئولان امر درخواست رسیدگی دارم.

حسینی- کاشان

در خیابان کریمخان، ابتدای آزادی جنوبی کوچه شهید ارشد واقع شده است. در یک طرف این کوچه تابلوی قدیمی نصب شده که عبارت شهید در تابلوی جدید و کاملا حذف شده است و این اتفاق در زمان شهردار بودن کرباسچی هم یک بار دیگر افتاده بود که با اعتراض مردم اصلاح شده بود.

1017—021

پدرم از سال 66 تا 74 در اداره کشاورزی شهرستان اراک کار کرده و در حال حاضر به رحمت خدا رفته است. برای گرفتن حق سنوات او اقدام کرده ایم همکاری نمی کنند. البته با پرداخت 100 هزار تومان به قیمت آن روز موافقت کرده اند در حالی که مطالبه و دیون کارمند باید به قیمت روز محاسبه و پرداخت بشود.

حسینی

دو هفته از شروع سال تحصیلی جدید گذشته دانش آموزان پایه 12 دبیرستان حلی 2 واقع در منطقه 14 آموزش و پرورش کتاب نگرفته اند. چه کسی پاسخگو است؟

7987—0912