آرشیو شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸، شماره ۴۷۲۷
ورزش
۱۸

خط خبر

طعنه برانکو به کی روش

ورزش سه : سرمربی سابق پرسپولیس در مورد شرایط خودش و این تیم و همچنین مسائل فوتبال ایران صحبت کرد و در این میان طعنه ای هم به کی روش زد. برانکو درخصوص کار همزمان او و کی روش در فوتبال ایران گفت: «من بدشانسی نداشتم و کی روش بدشانس بود که من در زمان او هدایت پرسپولیس را به دست داشتم. واقعا چه کسی به کی روش اجازه داد در طول 8-7 سال حضورش در ایران حتی یک مسابقه را هم نیاید از نزدیک ببیند؟ این رفتار به هیچ وجه حرفه ای نبود و برعکس کاری که ویلموتس انجام می دهد حرفه ای ترین کار یک مربی است که با تعامل با افراد و تبادل نظر بهترین تصمیم را بگیرد. این مهم ترین و جدی ترین رویکرد یک سرمربی است که از کسی مثل ویلموتس انتظار می رود.»

وعده جدید بیرانوند برای تمدید

ایسنا : دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که پیش از این در چند نوبت زمزمه تمدید قرارداد او منتشر شده بود در تازه ترین اظهار نظر خود وعده جدیدی برای تمدید قرارداد داد. علیرضا بیرانوند به یک برنامه تلویزیونی گفت: «ما درحال حاضر شرایط خوب و تمرینات خوبی در تیم ملی داریم. قرار است پاداشی که برای بازیکنان تیم ملی در نظر گرفته شده، داده شود تا شرایط بهتر شود.من با پرسپولیس قراردارم و قرار است که دو سال دیگرهم تمدید کنم. طبق صحبت هایی که با آقای انصاری فرد داشتیم، قرار است بعد بازی با بحرین این اتفاق بیفتد. فقط قرار شده که یک بند در متن قرارداد من باقی بماند و آن هم این است که اگر خواستم لژیونر شوم، بتوانم این کار را انجام دهم و بتوانم به لحاظ مالی به پرسپولیس کمک کنم.»

قائدی و گلزن دربی خط خوردند!

دنیای اقتصاد : تیم ملی فوتبال المپیک ایران درآستانه اردوی تدارکاتی خود در کشور قطر قرار دارد. قبل از حضور ملی پوشان دراین اردو، حمید استیلی، سرمربی این تیم هفت بازیکن را از جمع دعوت شده ها کنار گذاشت که در این میان دو بازیکن پرسپولیس و استقلال نیز حضور داشتند. مهدی قائدی از استقلال و مهدی عبدی از پرسپولیس شامل خط خورده ها شدند. قائدی به علت مصدومیت خط خورد و عبدی گلزن دربی هم سرماخوردگی داشته و دور از فرم مناسب بوده است. همچنین مشکلات خروجی نیز باعث خط خوردن بعضی بازیکنان دیگر شده است.

ویسی به آخر خط رسید

تسنیم : عبدالله ویسی به صورت رسمی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر جدا شد. ویسی درخصوص این جدایی گفت: «فکر می کنم کارما به آخر رسیده باشد و با توافقی که با هم می رسیم، از هم جدا می شویم. متاسفانه نتوانستیم کارمان را در شاهین انجام دهیم. جلسه ای با مدیران باشگاه دارم و به زودی به صورت توافقی از هم جدا می شویم. از هواداران واقعی و مردم بوشهر عذرخواهی می کنم که نتوانستم آنها را خوشحال کنم. بعد از این جدایی در خانه می نشینم و منتظرم ببینم چه پیش می آید.»

بازی سنتی والیبال ایران با ژاپن

دنیای اقتصاد : تیم ملی والیبال ایران در ادامه بازی های خود در مسابقات جهانی دیروز موفق شد تیم آرژانتین را با نتیجه 3بر2 شکست دهد. ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی درخصوص این بازی گفت: «بازی سختی را برای هر دو طرف شاهد بودیم و تیم ها با تمام توان بازی کردند. با وجود باخت در دو ست اول، سعی کردیم تمرکز خود را در زمین از دست ندهیم و با حفظ تمرکز خود از ست سوم سرویس های خوبی زدیم که نتیجه را تغییر داد. سرویس های ما در این مسابقه تعیین کننده بود.» تیم ملی کشورمان فردا در ادامه این بازی ها از ساعت 13:50 مقابل ژاپن،میزبان این مسابقات قرار خواهد گرفت.

محمد بنا در دسترس نیست

ایسنا : محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان این روزها در تمرینات این تیم حضور ندارد و در جلسه های کمیته فنی نیز غایب است. مدیرفنی تیم های ملی کشتی فرنگی، بیماری فرزند محمد بنا را دلیل غیبت سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد. حسن رنگرز گفت: «نوزاد محمد بنا شدیدا دچار بیماری شده بود و شرایط به گونه ای نبود که وی بتواند ناظر این رقابت ها باشد. سایر اعضای کیته فنی ناظر این رقابت ها هستند و سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری فرزندش تنها غایب کمیته فنی است.»