آرشیو شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸، شماره ۴۷۲۷
ورزش
۱۸

جهان ورزش

مقایسه هازارد و رونالدو

ایسنا : سرمربی سابق آرسنال معتقد است خرید گران قیمت رئال مادرید را نمی توان جانشینی برای کریستیانو رونالدو در این تیم دانست. آرسن ونگر با مقایسه شرایط ادن هازارد و رونالدو در رئال گفت: «هازارد بازیکن خوبی است و قطعا خرید این بازیکن به سود رئال است؛ ولی او بازیکنی نخواهد بود که جانشین رونالدو در این تیم شود. سبک بازی او طوری است که نمی تواند مثل رونالدو درهر فصل 50 گل برای تیم به ثمر برساند. الان بنزما 32 سال دارد و رئال نیاز دارد که مهاجم گلزن و جوانی را به خدمت بگیرد.»

راموس می خواهد در المپیک بازی کند

فارس : اگرچه سرخیو راموس در مسابقات قهرمانی اروپا که سال آینده برگزار می شود، عضو تیم ملی اسپانیا خواهد بود، اما معتقد است که می تواند برای کشورش درتوکیو نیز بازی کند. روزنامه اسپانیایی ال موندو گزارش کرد که پیروزی درالمپیک رویای این بازیکن اسپانیایی است. اسپانیا معمولا تیم خود را با جوانان راهی المپیک می کند؛ اما این فرصت را دارد از 3 بازیکن بالای 23 سال هم استفاده کند.

گریه رومینیگه به خاطر آنچلوتی!

ورزش سه : کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس بایرن مونیخ با ستایش کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق این تیم تاکید کرد زمانی که مجبور به اخراج او بوده از شدت ناراحتی به گریه افتاده است. او گفت: «زمانی که مجبور شدم آنچلوتی را اخراج کنم، خوب یادم هست. از شدت ناراحتی گریه می کردم. کارلو شرایط را درک کرد، مرا بغل کرد و گفت اشکالی ندارد. تو دیگر رئیس من نیستی؛ ولی ما هنوز دوستیم. آن قدر ناراحت شدم که واقعا گریه می کردم. آنچلوتی شخصیت بالایی دارد و یک مربی بزرگ است.»

تاریخ سازی لوکاکو با بلژیک

تسنیم : روملو لوکاکو با دو گلی که در برتری 9 بر صفر پنج شنبه شب تیم ملی فوتبال بلژیک مقابل سن مارینو در مرحله انتخابی یورو 2020 به ثمر رساند، تاریخ سازی کرد و تبدیل به اولین بازیکنی شد که با پیراهن تیم ملی بلژیک به رکورد 50 گل زده رسیده است. مهاجم اینتر شمار گل های زده خود با پیراهن تیم ملی فوتبال بلژیک را در 83 بازی ملی به عدد 51 رساند.

برزیل ضعیف شده بود

ایسنا : تیم ملی برزیل پنج شنبه شب در سنگاپور در یک بازی دوستانه به مصاف سنگال رفت و با یک نمایش دور از انتظار به تساوی یک-یک دست یافت. تیته، سرمربی برزیل گفت: «تیم ما ضعیف تر از آنچه می توانست بازی کرد. قدرت تیم ما کمتر از قبل بود و این خوشایند نیست. برزیل می تواند بیشتر ازاین تلاش کند. وقتی تیم نتیجه نمی گیرد؛ انتقادها شروع می شود.»