آرشیو شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۵
ورزشی
۹

اخبار کوتاه از فوتبال

تساوی تیم امید مقابل شاگردان گل محمدی

دیدار تیم های فوتبال امید ایران و شهرخودرو با تساوی یک - یک به پایان رسید.

تیم فوتبال امید از ساعت 15 در زمین شماره 2 مرکز ملی فوتبال مقابل شهرخودرو قرار گرفت که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت.دو تیم در نیمه نخست بازی متعادلی را انجام دادند و صاحب موقعیت هایی برای گلزنی شدند اما امیدها در دقایق پایانی نیمه نخست نمایش بهتری نسبت به حریف داشتند. در دقیقه 37 پاس دقیق محمد آقاجانپور، یونس دلفی را در موقعیت مناسبی قرار داد تا با یک ضربه دقیق دروازه رحمتی را باز کند.در نیمه دوم، بازیکنان شهرخودرو به دنبال جبران نتیجه بودند اما امیدها دو موقعیت جدی دیگر روی دروازه حریف خلق کردند که تبدیل به گل نشد. در نهایت حسین مرادمند در دقیقه 83 روی ضربه کرنر توانست گل تساوی را برای شهرخودرو به ثمر برساند. بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

استراماچونی: درک غرب از زندگی در ایران اشتباه است

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید خودش و خانواده اش تحت تاثیر ایران و مردمانش قرار گرفته اند.

آندره آ استراماچونی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» درباره شرایط استقلال و فوتبال ایران گفت: ما 25 میلیون هوادار در ایران داریم، کشوری که مردمانش با فوتبال زندگی می کنند. من تاکنون این قدر عکس سلفی ننداخته بودم که در ایران انداختم. شمار هواداران پرشور در ایران بسیار زیاد است.وی همچنین درخصوص زندگی در ایران اظهار داشت: برداشت من از زندگی شخصی که از سه ماه حضور در ایران تجربه کردم، کاملا متفاوت از چیزی است که در غرب به تصویر کشیده می شود. تهران شهر خیلی زیبایی است. خانواده ام هم که در ابتدا نسبت به ماندن در ایران شک داشتند، در نهایت تصمیم به ماندن گرفتند و جو موجود در آنجا تاثیر مثبتی روی آنها گذاشت.

ویسی از شاهین بوشهر جدا شد

عبدالله ویسی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر پس از گذشت شش هفته از رقابت های لیگ برتر، از سمت خود کناره گیری کرد و از این تیم جدا شد. سعید مسیگر سرپرست باشگاه شاهین در این رابطه اظهار داشت: پس از جلسه هیئت مدیره باشگاه و با توجه به بررسی نتایج به دست آمده از ابتدای فصل تاکنون و طی جلسه ای با عبدالله ویسی، این مربی بصورت توافقی از سمت خود کناره گیری کرد.سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اذعان داشت: تا تعیین سرمربی جدید تیم، هدایت تیم بر عهده مهرداد کریمیان خواهد بود.