آرشیو چهار‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، شماره ۳۵۴۵
دیپلماسی
۳

الو شرق 88948273

sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699

اطلاع رسانی به موقع: برخی پیام دهندگان وقتی مسائل و مشکلات شهری را مشاهده می کنند، آنها را به موقع با مطبوعات در میان می گذارند تا بتوانند اطلاع رسانی کنند. باید این موضوع را به فال نیک گرفت و روابط عمومی ها هم به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باید از فرصت استفاده کنند و انتقادپذیر باشند. 

عرفان از تهران

حقوق ها را به موقع پرداخت کنند: تاخیر در پرداخت حق حقوق موجب مشکلات فراوان برای حقوق بگیران می شود. از روسای سازمان ها،  شرکت ها،  موسسه ها و ادارات درخواست داریم کارکنان را دریابند چون گرانی و  اجاره خانه و اقساط بانکی آنان را از پا درآورده است. من فکر نمی کنم روسا در ماه چند بار از برادر،  دوست،  آشنا و فامیل دستی بگیرند تا بتوانند یک ماه را سر کنند و فکر نمی کنم درد کارکنان، کارگران و کارمندان را درک کنند. 

اکبر از تهران

شیر دانش آموزی: بسیاری از مدارس موقع ثبت نام از اولیای دانش آموزان پول می گیرند اما وقتی که درباره توزیع شیر پاستوریزه و در مدارس انتقاد شود، می گویند بودجه نداریم! پس پول های جمع آوری شده صرف چه اموری می شود؟ از وزیر آموزش وپرورش تقاضای رسیدگی و پاسخ گویی دارم. 

علی اکبر فرقانی

تذکر به راهبران خط یک مترو: چرا همه ترن های خط یک مترو در ایستگاه شهید حقانی با ترمزهای ناگهانی توقف می کنند؟ از مسئولان مترو تقاضای تذکر به راهبران این خط را داریم.            الهه آقاخانی