آرشیو سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۱۸
زندگی
۱۳

حق با شماست

#مطب - کارتخوان

 ادیبیان از تهران: با وجود پیگیری های فراوان مسوولان راجع به نصب کارتخوان در مطب های پزشکی، ولی بسیاری از مطب ها فاقد کارتخوان هستند. چرا یک عده از قانون تخطی می کنند و قوه قضاییه پیگیری نمی کند؟

#شهریار - تخریب

 بهارلو از شهریار: تخریب باغ ها و درختان توسط سازندگان آپارتمان بدون نظارت شهرداری در شهریار رو به افزایش است و به نظر می رسد تا سال های دیگر خبری از باغ و درخت در این شهر نباشد.

#پیام رسان - داخلی

ریحانی از تهران: دیگر هیچ حمایتی از پیام رسان های داخلی نمی شود و کم کم این پیام رسان ها درحال منزوی شدن و کوچک شدن هستند.

#پیش - فروش

ابراهیمی از تهران: خودروسازان، خودروهای ثبت نام شده دو سال پیش را هنوز تحویل ندادند ولی همه روزه پیش فروش فوری می گذارند.

#چالوس - رستوران

 هادی از تهران: توقف خودروها در مجاور رستوران های بین راهی جاده چالوس باعث راه بندان و ترافیک در این جاده می شود. چرا مسوولان راهنمایی و رانندگی به این موضوع رسیدگی نمی کنند؟

#قبض - برق

 ناظم زاده از تهران: وزیر نیرو در مصاحبه های گذشته خود اعلام کرده بود که بهای هیچ یک از قبوض انرژی افزایش پیدا نمی کند، ولی به صورت رسمی 7 درصد بهای برق افزایش پیدا کرد.

جوابیه

در پی درج پیامی در 22 مهر 1398 با عنوان «رمپ- منطقه 5» سرپرست روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: بر اساس اعلام مدیر ارشد شهرداری منطقه 5 ایجاد رمپ در خیابان مذکور برای کاهش بار ترافیکی ورودی به پمپ گاز و با هماهنگی پلیس راهور انجام شده و بر اساس نظریه کارشناسی حجم تردد عابران از این پیاده رو نزدیک به صفر بوده است. با این حال مجددا از سوی سامانه با شهروند محترم تماس حاصل شده تا در صورت تمایل، هماهنگی لازم برای بازدید میدانی به همراه مدیران منطقه از محل صورت پذیرد.