آرشیو سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۱۸
حوادث
۱۹

ادعای تنها مظنون مرگ مشکوک دختر نوجوان در سعادت آباد

اعتیاد به گاز فندک، علت انفجار مرگبار پژو!

کارمند صرافی که در ماجرای مرگ مشکوک دختر 17 ساله بازداشت شده است در جریان تحقیقات پلیسی مدعی شد اعتیاد دختر نوجوان به گاز فندک، باعث انفجار مرگبار در خودرویش شده است.

به گزارش خبرنگار جنایی جام جم، شامگاه ششم آبان امسال یکی از ماموران کلانتری شهرک غرب باساسان غلامی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و ازمرگ مشکوک دختر 17 ساله ای در بیمارستان بهمن خبرداد. در این مرحله با تحقیق از پدر دختر فوت شده معلوم شد دخترش همراه راننده پژوپارس در منطقه سعادت آباد بوده که آن پسر زنده و در بیمارستان مطهری بستری است. این در حالی بود که پزشکان در بررسی اولیه اعلام کردند آثار استنشاق گاز در ریه آن دختر بوده وبدن او دچار سوختگی نشده است.

همزمان با مرگ مشکوک این دختر، پسر 20 ساله به نام سهیل که دست و سر و صورتش دچار سوختگی شده، دیروز نزد بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی منتقل شد و به او گفت: در صرافی کارمی کنم دوستم هم محلی دختر نوجوان بود و از سه سال پیش که به خانه دوستم درشهرک غرب می رفتم، دختر جوان را می دیدم. هفت ماه پیش با شیوا دوست شدم و به هم علاقه مند شدیم. ما در بوستان و کافی شاپ همدیگر را ملاقات می کردیم و به هم وابسته شده بودیم. چند وقت قبل فهمیدم شیوا به مصرف گاز فندک اعتیاد دارد. اوچندبارهم مقابل خودم مصرف کرد. چندی پیش پی بردم شیوا مسلمان نیست. چون عاشقش بودم می خواستم او نیز مسلمان شود. حتی او را به خانواده ام معرفی کردم. او را به مراسم مذهبی مان در تاسوعا و عاشورا بردم. مادر شیوا باپی بردن به رابطه مان خواستار جدایی مان بود که سر همین موضوع کمتر همدیگر را می دیدیم. روز ششم آبان امسال شیوا تلفنی با من حرف زد و خواست شب همدیگر را ملاقات کنیم که قبول کردم.

سهیل ادامه داد: ساعت 18 و 30 دقیقه از صرافی بیرون آمدم. موتورم را خانه گذاشته و با خودروی پژویم به صد متری خانه شیوا رفتم و با سوار کردنش ادامه مسیر دادم. زمانی که به تقاطع دادمان-خوردین منطقه سعادت آباد نزدیک شدیم، خواست توقف کنم. چون باران می آمد شیشه های خودرو را بالا بردم. دوباره گاز مصرف کرد و بعد خواست سیگار بکشد که داخل ماشین منفجر شد. از ماشین پیاده شد و چند قدمی برداشت و روی زمین افتاد. زن پرستاری که در حال عبور از آنجا بود به شیوا کمک کرد و با اورژانس تماس گرفت و من دستانم را در جوی آب گذاشتم تا سرد شود.بعداز چند روز متوجه شدم شیوا فوت شده و خیلی شوکه شدم.

پسر جوان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد. قرار شد پزشکی قانونی علت مرگ دختر نوجوان را اعلام کند. همچنین تیمی از کارشناسان پلیس خودرویی که در آن حادثه رخ داده را بررسی کنند.