آرشیو شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۲۴
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

در زلزله تاثرآور میانه آنچه که کماکان نظرها را به سوی خود جلب کرد این بود که پیش از هر نهاد مسئول این نیروهای انقلابی بسیج و سپاه بودند که در نیمه های شب خود را به روستاهای آسیب دیده رساندند و تلاش برای نجات مردم را آغاز کردند. دشمن می داند که باید چه نیروهایی را تخریب کند.

6467—0935

همان گونه که اکنون مجموعه دفاعی کشور به برکت نگاه جهادی و مقاومتی نیازی به خرید سلاح ندارد و خودش نیاز نظامی و جنگی اش را تامین می کند، اگر در عرصه اقتصادی هم نگاه مقاومتی داشته باشیم در بسیاری از زمینه های اقتصادی و اجتماعی می توانیم خودکفا شویم و حتی در بازارهای جهانی تاثیرگذارتر باشیم.

4610—0902

سپاه پاسداران برای بازپروری معتادان و بازگشت همراه با کار افراد بهبود یافته برنامه هایی را دارد اجرا می کند، کاش سازمان هایی که سال هاست مدعی حقوق شهروندی و... بوده اند کاری را که سپاه بردوش گرفته انجام داده بودند. به هر حال از سردار سلامی بی نهایت سپاسگزارم.

3250—021

در ایران اسلامی نتوانستند فتنه به پا کنند، برنامه های فتنه انگیزی شان را به کشورهای عراق و لبنان منتقل کردند اما عاملان این فتنه انگیزی بدانند همانطور که جبهه مقاومت، داعشی که دست پرورده آمریکا بود را نابود کرد توطئه های دیگر را هم مهار خواهد کرد و فتنه گران را روسیاه تر از گذشته می کند.

7503—051

به همان اندازه که پذیرفتن FATF از سوی ایران در انتخابات آمریکا برای ترامپ سودمند است برای مردم ایران دستاوردش شدت تحریم ها و گسترش فقر خواهد بود.

5276—0919

غربی ها از ابتدای برجام به تعهدات شان عمل نکردند ولی ما باید برای برگشتن به شرایط قبل از توافق پوچ هسته ای چندین گام برداریم که هر گامش چند ماه طول می کشد در حالی که آن ها از ابتدا برجام را نقض کرده بودند!

شروین

فرانسه به کدام بخش اصلی مربوط به حقوق ایران در توافق هسته ای عمل کرده که از ایران می خواهد به تعهداتش پایبند بماند.

0291—0918

برجام خسارت محض برای کشورمان بود زیرا از همان ابتدا که آمریکا به طور مکرر برجام را نقض می کرد دولت در حال انجام تعهدات بود و 3 کشور اروپایی هم با برگزاری جلسه های متعدد، به جای عمل به تعهداتش، وعده ساز وکارهای غیرعادلانه ای همانند اینستکس را می دادند و به ایران برای پذیرش خواسته های آمریکا فشار می آوردند. اما هیچ گاه خبری از اجرای درست تعهداتشان نشد.

1700—0936

با کلید بی تدبیری، توافق هسته ای را امضاء کردند با این ادعا که می خواهند قفل های اقتصادی را باز کنند. حالا هم با همین ادعای تجربه شده می خواهند، دوباره سندی ذلت بارتر را به مردم تحمیل و برد جدیدی را برای دشمنان مهیا کنند.

شهابی

متاثر شدم برای خودم ولی نه برای موضوعی که صرفا به یک دانشجو مربوط باشد. متاثر شدم از حرف زشتی که آقای علی مطهری زد از این که به خود اجازه می دهد بدون عذرخواهی یا... روی صندلی خانه ملت بنشیند و بلکه مجددا به دانشجویی که به او توهین کرده اهانت کند!

6254—-021

چند روز است هوا بسیار آلوده شده. ظاهرا امسال هم به جای بهبود اوضاع به میزان آلایندگی افزوده شده است! آیا بهتر نیست، شورای شهر و شهرداری تهران اقداماتی که برای کاهش آلودگی هوا انجام داده اند را به مردم بگویند؟

آرش الهی

اگر گفت وگویی واقعی در میان ملل منطقه ما اتفاق بیفتد، یقینا موضوع اول آن پاک کردن غده سرطانی از بیت المقدس است و قطع کردن دست استکبار جهانی از منطقه خواهد بود.

ساکی- اندیمشک

حدود 70 روز است برای دریافت کارت سوخت اقدام کرده ام. حالا با پیگیری هایی که کرده ام متوجه شدم کارت سوخت هنوز صادر نشده است. دلیلش را هم نمی گویند!

تاجیک

مدتی است تعدادی اراذل و اوباش میدان اصلی شهر کرج را پاتوق خود کرده اند. گویا حضور این عده در میدان صرفا برای گذراندن وقت و اوباشگری های معمول نیست. از نیروی انتظامی توقع برخورد داریم.

شهاب علوی

در تاریخ 98/8/11 ساعت 15/38 دقیقه قطار تجریش در ایستگاه امام خمینی که توقف کرد 6-7 نفر مرد وارد واگن خانم ها شدند و نیروی انتظامی (مامور مستقر در مترو) هیچ واکنشی نشان نداد در حالی که در شلوغی مترو جای سوزن انداختن نبود و شروع به بیان اراجیفی کردند ولی پلیس  باغیرت ایستگاه بعدی (15 خرداد) در ساعت 15/40 دقیقه مردان هنجارشکن مذکور را بیرون کرد. لازم است نیروی انتظامی مستقر در مترو مواظب و مراقبت نمایند که در هیچ ایستگاهی مردان وارد واگن خانم ها نشوند نه اینکه در یک ایستگاه محکم جلوی مردان می ایستند و در ایستگاهی دیگر با بی تفاوتی مامورین مواجه شویم.

یک شهروند

الکترونیک کردن دولت به جای اینکه کار ارباب رجوع را راحت کند در بعضی موارد دردسرساز شده است چند بار مراجعه کرده ایم می گویند سیستم قطع شده است. از طلا شدن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را به همان مس برگردانند.

7902—0919

در انبار توشه راه آهن بندرعباس بابت گونی هزار تومانی پنج هزار تومان پول می گیرند. مبلغ 40 هزار تومان هم برای قرار دادن بار روی پالت دریافت می شود با این وصف تعهد می گیرند که آسیب های وارده احتمالی به بار به عهده صاحب بار است. زورگویی بدتر از این مورد کجا وجود دارد؟

9149—0910

وقتی به نمایندگی های ایران خودرو برای ثبت نام مراجعه می شود مبلغ 4 تا 2 میلیون خارج از ضوابط علاوه بر قیمت خودروی اعلامی از مشتریان می گیرند. چرا؟

یک هموطن از شهرستان پاسارگاد شیراز

بیمارستان امام حسین(ع) زباله های بیمارستانی را آتش می زند و دود غلیظ آن تنفس را برای اهالی سخت کرده است. لطفا هرچه سریع تر این کار را متوقف کنید.

3152—021