آرشیو دو‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، شماره ۳۵۵۹
سیاست
۳
روزنه

محمدعلی زم در بیانیه ای عنوان کرد: خانواده روح الله زم در دستگیری او مشارکت نداشته اند

محمدعلی زم، پدر روح الله زم، با انتشار بیانیه ای مشارکت خانواده خود را در دستگیری مدیر «آمدنیوز» تکذیب کرد. متن کامل بیانیه از این قرار است:

بسم الله تعالی

«الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیر المومنین و اولاده و اوصیائه الطاهرین»

ملت بزرگ، آزاده و همیشه سرافراز ایران!

فارغ از آنکه خداوند منان و حنان سرنوشت آینده مکتوم «روح الله زم» را چه نوشته و چه روزی ای را برایش مقدر کرده باشد، ما اعضای خانواده، رهاسازی او را از سیاهچاله های دروغ، خیانت، انحراف و فریب دریوزگان ضد انقلاب و دشمنان اسلام و ایران، ارج نهاده و آن را نشان مهر و رحمت دیگری از سوی حضرت رب العالمین، به روح الله و خود می دانیم. بازگرداندن روح الله به بهانه و انگیزه زیارت موالیان (ع) و ملاقات با مرجعیت شیعه سرزمین عراق و سپس انتقال او به ایران عزیز را برگ دیگری از برکت خداوندی در حق او و خویش پنداشته و آن را نشانی از صفای باقی مانده، طینت پاک، فطرت نیالوده و رسوب نیافتگی زنگارهای دنیازدگی و برخی اتهام های منتسب در وجود او، دانسته و بابت نعمت سلامت و بازگشت او، سر و سجده به آستان بی کران حضرت کریم ارباب می ساییم!

این رخداد، مصداقی بود از مفهوم عمیق هدایت الهی و مظهری از قادریت حضرت متعال بر همه کائنات و نشانی از اعجازگونگی «و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین» و تفوق «ید الله فوق ایدیهم» بر صورت چروکیده و سیرت زشت و سیاه استعمار و استکبار، که از آستین پرصلابت سپاه عزیزمان بیرون آمده است! که به پاس شکرانه آن، ان شاء الله چهره همه منافقان، منحرفان، نفوذی ها و نمکدان شکن های تنیده در پیکره نظام مقدس که اسباب فریب فرزندان ساده دل و سهل انگاری چون فرزند ما و تحریف حقایق و انکار خدمات جمهوری اسلامی را فراهم ساخته اند، آشکار خواهد شد! برخلاف ادعای قصه پردازان دروغ گو، هیچ یک از اعضای خانواده در تمهید شرایط و مقدمات سفر و دستگیری روح الله مشارکت نداشته؛ اما همه ما، خاضعانه بر خود لازم می دانیم که نسبت به الطاف و راهبری های رهبر همیشه بزرگوار و فرزانه خود و عزیزان زحمتکش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متشکر باشیم و از حضرت ایشان و سپاه محترم و همه اشخاص گرامی حقیقی و حقوقی که در یکی، دو سال اخیر، ناجوانمردانه مورد اتهام و آزار کانال بی حساب وکتاب، مفتضح و بی اخلاق «آمدنیوز» قرار گرفته اند، به سهم خود، عذرخواهی نموده و از همه بزرگواران برای روح الله زم، طلب بخشش و حلالیت کنیم. در عین حال امیدواریم با گفتن حقایق، تحول واقعی روحی و توبه روح الله به درگاه حضرت ربوبیت، کرده های ناهنجار و گفتارهای ناصواب او جبران گردد.

«نبئ عبادی انی انا الغفور الرحیم/ سوره حجر: آیه 49».

«السلام علیکم و علی عباد الله الصالحین»

الفقیر الی الله/ محمدعلی زم