آرشیو شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۱۹
حوادث
۱۹
تلنگر

مرگ تلخ دختر و پسر نوجوان بعد از مصرف گل

پلیس در حال رازگشایی از مرگ مشکوک دختر و پسر نوجوانی است که بعداز مصرف ماده مخدر گل در پی سقوط مرگبار در ولنجک و یوسف آباد به زندگی خود پایان داده اند.

به گزارش خبرنگار جنایی جام جم، ساعت 17 و 30 دقیقه شانزدهم آبان امسال یکی از ماموران کلانتری ولنجک در تماس با ساسان غلامی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از سقوط مرگبار دختر 17 ساله ای از ساختمانی در ولنجک خبر داد. با دستور بازپرس جنایی تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت برای بررسی موضوع راهی محل حادثه شدند. آنها با حضور در آنجا و بررسی های اولیه متوجه شدند که دختر نوجوان از طبقه پنجم ساختمان پایین افتاده و به دلیل شدت صدمات فوت شده است. همزمان با مرگ مشکوک او جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد. بازپرس جنایی از ماموران خواست برای رازگشایی از مرگ این دختر نوجوان از والدین او تحقیق کنند. مادر دختر فوت شده در جریان تحقیقات پلیسی گفت: زمانی که به خانه آمدیم از طریق همسایه ها متوجه شدیم پسر 18 ساله همراه دخترمان در خانه بوده و پیش از بازگشت من و دیگر اعضای خانواده پسر ناشناس خانه را ترک کرده و ساعاتی بعد از رفتن وی، آنها صدای سقوط شنیده و بعد با جسد دخترم رو به رو شدند.

در جریان تحقیقات پلیسی و بررسی از خانه دختر فوت شده، ماموران شواهدی به دست آوردند که نشان می داد، او همراه همان پسر 18 ساله ای که مهمانش بوده ماده مخدر گل مصرف کرده اند. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. در حالی که پلیس در حال تحقیق برای رازگشایی از ماجرای مرگ این دختر نوجوان و یافتن پسر 18 ساله بود، دو ساعت بعد بازپرس پرونده در جریان مرگ پسر 18 ساله ای قرار گرفت که خودش را از طبقه چهارم محل زندگی اش در یکی از کوچه های محله یوسف آباد تهران به پایین انداخته و فوت کرده بود. با دستور قضایی تحقیقات روی این پرونده متمرکز شد. بررسی های اولیه نشان می داد این پسر 18 ساله در نبود خانواده اش این سقوط مرگبار را داشته و با توجه به مرگ مشکوک او ماموران به تحقیقات ادامه دادند تا این که مشخص شد، این پسر هم بعد از مصرف ماده مخدر گل چنین حادثه تلخی برایش رخ داده است. پرونده ای در رابطه با مرگ مشکوک این پسر و دختر نوجوان در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل شد. با توجه به این که شیوه مرگ هر دو نفر بعد از مصرف ماده مخدر گل بود، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات درباره مرگ این دو نوجوان را آغاز کردند تا این که مشخص شود چرا آن دو گرفتار چنین مرگ تلخی شده اند و آیا پسر فوت شده همان پسر مورد علاقه دختر 17 ساله فوت شده بوده که در روز حادثه با وی بوده یا نه؟