آرشیو یک‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، شماره ۴۵۰۶
اقتصاد
۱۱

ویژه

مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد

در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد. به گزارش خبرنگار اعتماد از قزوین، در مراسمی با حضور مهدی عبوری معاون توسعه و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مدیران استانی، ضمن تقدیر از خدمات سه ساله مسعود حق لطفی، ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی معرفی شد. مسعود حق لطفی مدیرکل سابق در این مراسم گفت: باتوجه به حجم عبوری ترافیک همه راه های اصلی استان به بزرگراه تبدیل شد. او بیان کرد: از 500 کیلومتر راه روستایی، نوسازی و آسفالت 340 کیلومتر باقی مانده و 160 کیلومتر آسفالت شده است. حق لطفی افزود: 58 هزار واحد مسکن مهر در استان اجرا شده و 43 هزار خانه خالی در استان داریم که برنامه ریزی کرده ایم. او یادآور شد: بازآفرینی بافت ناکارآمد پیگیری و در چند محله انجام شد، همچنین طرح تی اودی کلید خورده که می تواند تحول آفرین باشد. در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سه ساله مسعود حق لطفی مدیر سابق، ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.

تقدیر از مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در همایش پدافند غیرعامل

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در همایش پدافند غیرعامل که با حضور رییس قوه قضاییه و وزرای راه و شهرسازی و نفت برگزار شد، به جهت برگزاری رزمایش شیمیایی در حوزه پدافند غیرعامل مور تقدیر قرار گرفت. لوح تقدیر پدافند غیرعامل، توسط دکتر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل به مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اهدا شد.

مهندس یزدی زاده در حاشیه این همایش و در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه فعالیت های رسمی حوزه پدافند غیرعامل از سال 1388 در ذوب آهن اصفهان به صورت رسمی آغاز شده است، گفت: سال گذشته این شرکت موفق به اجرای رزمایش شیمیایی در حوزه پدافند غیرعامل با نظارت کارشناسان و مسوولان سازمان پدافند غیرعامل کشور شد که مورد تایید سازمان واقع شد. در این فرصت از تمامی همکاران عزیز که در برگزاری موفق رزمایش در ذوب آهن اصفهان مشارکت داشتند، قدردانی می نمایم. او تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان پروژه های متعددی در حوزه های سایبری، آب و همچنین زیرساخت های کالبدی کشور همچون تولید ریل انجام داده که نشانگر نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیرعامل در این شرکت است.

تقدیر استاندار مازندران از مدیر عامل شرکت گاز استان

استاندار مازندران از مدیر عامل شرکت گاز استان و رییس HSE شرکت گاز مازندران در حوزه اقدامات شایسته کارگروه انرژی پدافند غیرعامل که موجب کسب عنوان «رییس کارگروه برتر» و «دبیر کارگروه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران شده، تشکر و قدردانی کرد. در بخشی از لوح تقدیر استاندار آمده است: هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و اقدامات اثربخش ماندگار کسانی که نسبت به تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید درخصوص موضوع خطیر پدافند غیرعامل به منظور نیل به اقتدار درون زا، پایداری ملی، ارتقای آمادگی و مصون سازی جامعه همت گماشته اند، تقدیر گردد. لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و مجموعه اعضای آن کارگروه که موجب کسب عنوان «رییس کارگروه برتر» و «دبیر کارگروه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران گردیده، تشکر به عمل می آید.