آرشیو یک‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۲۰
رسانه: شبکه
۷
خبر

گسترش همکاری مرکز پویانمایی صبا با رویداد رویازی

رئیس مرکز پویانمایی صبا اعلام کرد که همکاری با تیم های تولیدکننده فیلم های کوتاه و مجموعه های کوتاه موزیکال و تلویزیونی پویانمایی، در صورت حضور تیم ها در رویداد رویازی خواهد بود.

 به گزارش جام جم، در جلسه ای که با حضور محمدرحیم لیوانی، رئیس مرکز صبا و مهندس سیدامیر آقایی، دبیر کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (به عنوان یکی از مجموعه های برگزارکننده رویداد رویازی) برگزار شد، گزارشی از فعالیت های انجام شده در جریان برگزاری رویداد رویازی ارائه شد و دراین راستا تاکید شد که ساز و کار رویداد این، بستر عادلانه ای را برای کشف استعدادهای باکیفیت تولیدکننده پویانمایی و زمینه شفاف و رقابتی را برای تعاملات بین سرمایه گذاران محصولات پویانمایی با تیم های مستعد از سراسر کشور به وجود می آورد.

بر همین اساس، در توافق صورت گرفته بین ستاد اجرایی رویداد رویازی و مرکز صبا، لیوانی مدیر این مرکز اعلام کرد همکاری با تیم های تولیدکننده فیلم های کوتاه و مجموعه های کوتاه موزیکال و تلویزیونی پویانمایی، در صورت حضور تیم ها در این رویداد خواهد بود و این مرکز در دومین رویداد رویازی 98، علاوه بر حضور موثر در جریان برگزاری رویداد رویازی، اقدام به ارزیابی و انتخاب طرح های مجموعه های کوتاه موزیکال و تلویزیونی خواهد کرد. امید است گسترش همکاری مرکز صبا با رویداد رویازی، زمینه مساعدی را برای توسعه همکاری های دیگر سازمان ها و نهادهای فعال در حوزه پویانمایی فراهم آورد.

دوره منتورشیپ (مربیگری طرح های کسب و کار پویانمایی) دومین رویداد رویازی از سه شنبه 14 آبان در مرکز پویانمایی و تلویزیون حوزه هنری آغاز شده است.

همچنین دومین رویداد رویازی هفته آخر آذر با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.