آرشیو دو‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸، شماره ۹۶۴۷
ورزشی
۱۱

گوناگون

گنج زاده به مدال طلا رسید

سجاد گنج زاده  با برتری مقابل رقیب فرانسوی به نشان طلا دست یافت تا پرونده تیم اعزامی کشورمان به آخرین مرحله از رقابت های لیگ جهانی  با دو طلا و دو برنز بسته شود. این دوره از مسابقات با حضور 737 کاراته کا از89 کشور به میزبانی اسپانیا آغاز شد  که در نهایت تیم کشورمان با دو طلای  گنج زاده ومهدیزاده و دو برنز اباذری وعباسعلی به کار خود  پایان داد.    

 عدالت لیگ زیر سوال نرود

جدول رقابت های لیگ برترنشان می دهد که برخی تیم ها دو هفته متوالی به میدان نرفته و به طور طبیعی از شرایط مسابقه خارج شده اند. درهفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر شاهد لغو برخی از بازی ها بودیم که باعث شد جدول این مسابقات دچار بی نظمی درتعداد بازی های تیم ها شود. حداقل مزیتی که جدول بازی های لیگ در سال های اخیر داشت، نظم در برگزاری مسابقات بود که متاسفانه آن را درهفته های اخیر لیگ نمی بینیم.    

 بازگشت رستمی به اردو

اردوی تیم ملی وزنه برداری ازروز گذشته آغاز شده است و کیانوش رستمی برخلاف گذشته برسر تمرین حاضر شده تا زیرنظرسرمربی و همراه با دیگر وزنه برداران برای مسابقات قطرکاپ آماده شود. مسابقات قطر کاپ آخرین مسابقه گزینشی المپیک درسال 2019 است و از بیست و هشتم آذر ماه برگزار می شود.    

درخشش لژیونر تیم ملی

کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا بلژیک باردیگر در ترکیب این تیم خوش درخشید و با به ثمر رساندن دو گل به روزهای خوبش دراین تیم ادامه داد.    

 شکایت برانکو به فیفا

فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سرمربی سابق این تیم طی لایحه ای ادعا کرده مطالباتش پرداخت نشده است. پس از جدایی برانکواز پرسپولیس مسئولان این باشگاه نتوانستند مطالبات اورا پرداخت کنند تا این مربی در نهایت برای دریافت حدود یک میلیون یورو به فیفا شکایت کند.    

وزیری: از المپیک مدال می خواهم

کماندارالمپیکی گفت: هدفم این است تیراندازی با کمان ایران را درالمپیک به مدال برسانم و اعتقاد دارم که این ظرفیت وجود دارد. میلاد وزیری گفت: بدون شک راهیابی به المپیک یک افتخاربزرگ است به ویژه آنکه بعد از سال ها دوری توانستم به این افتخار دست یابم.    

خبر خوب برای اسکی بازان

مدیرعامل مجموعه توچال ازارزان شدن خدمات ورزش اسکی برای استفاده طیف بیشتری ازعلاقه مندان به ورزش اسکی خبر داد.میریحیایی گفت: برتری کیفی و فنی پیست باعث شده تا امسال استقبال بی نظیری از سوی اسکی بازان حرفه ای و آماتورازاین پیست صورت گیرد .