آرشیو سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۴۰
حوادث
۱۹

قاتل عاشق پیشه پای میز محاکمه

مرد جوان بعد از طلاق همسرش، وقتی نتوانست او را راضی به آشتی کند، روی او اسلحه کشید و با شلیک سه گلوله همسرش را از پای در آورد. متهم روز گذشته در دادگاه کیفری یک استان به اتهام خود اعتراف کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 11 شب نهم فروردین امسال صدای شکسته شدن شیشه و بعد از آن شلیک گلوله و جیغ فرزند پنج ساله آرزو، سکوت یکی از محله های پاکدشت را شکست. همسایه ها خیلی سریع خودشان را به کوچه رساندند و با جسد غرق در خون زن جوان که پشت فرمان ماشینش جان خود را از دست داده بود، روبه رو شدند. رسیدگی به قتل زن جوان در دستور کار پلیس قرار گرفت و مادر آرزو به پلیس گفت: «دو سال قبل آرزو از همسر اولش جدا شد و با مردی به نام رضا ازدواج کرد اما از او هم جدا شد. رضا یک بار به من گفت که اگر دخترت طلاق بگیرد او را می کشم.»

با اطلاعاتی که مادر آرزو در اختیار ماموران قرار داد، تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت و در تبریز در حالی که قصد خروج از کشور را داشت، دستگیر شد و به اتهام خود اعتراف کرد و گفت: «آرزو از من جدا شده بود و من به بهانه عید نوروز با گل و شیرینی سراغش رفتم تا آشتی کنیم، اما او راضی نشد و من با تبر شیشه ماشینش را شکستم و بعد او را با شلیک گلوله ای از پای درآوردم.»

متهم روز گذشته در دادگاه کیفری در دفاع از خود گفت: «اتهامم را قبول دارم. من مامور پلیس بودم و اسلحه را نه میلیون تومان قاچاقی خریدم. عاشق آرزو بودم و می خواستم کنارم بماند. حالا هم تنها تقاضای من این است که زودتر قصاصم کنید.»