آرشیو چهار‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، شماره ۴۷۶۸
ورزش
۱۸

خط خبر

تقابل استقلال و سپاهان در حذفی

دنیای اقتصاد : قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال کشور دیروز برگزار شد و تیم های راه یافته به این مرحله حریف خود را شناختند. در این مرحله تیم های استقلال، پرسپولیس، شاهین شهرداری بوشهر، سپاهان، شهرداری ماهشهر، تراکتور، مس کرمان و نفت مسجد سلیمان حضور دارند. در مهم ترین بازی این مرحله دو تیم استقلال و سپاهان که چند روز پیش در مسابقات لیگ به تساوی رسیدند باید در تهران مقابل یکدیگر قرار بگیرند. برنامه کامل بازی ها به این شرح است: استقلال - سپاهان، شهرداری ماهشهر - پرسپولیس، نفت مسجد سلیمان - شاهین شهرداری بوشهر، تراکتور - مس کرمان. به گفته مسوولان سازمان لیگ تاریخ دوم دی برای برگزاری مسابقات جام حذفی در این مرحله در نظر گرفته شده است.

توافق تاج و ویلموتس

تسنیم : مهدی تاج از هنگ کنگ راهی ترکیه شده تا با مارک ویلموتس ملاقات کند. تاج قرار است در یکی، دو روز آینده توافقنامه ای را با مارک ویلموتس و وکلای او امضا کند تا فسخ قرارداد او با فدراسیون فوتبال نهایی شود. این توافق نامه پایان حضور ویلموتس در فوتبال ایران خواهد بود. تمام شواهد نشان می دهد حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی به مراحل پایانی رسیده است.

مهاجم برزیلی در پرسپولیس؟

فارس : با جدایی جونیور براندئو از پرسپولیس حالا مسوولان این باشگاه در تلاش هستند تا بتوانند بازیکنی کارآمد جایگزین او کنند. سرمربی پرسپولیس در نهایت با حضور یک بازیکن برزیلی در تیمش موافقت کرده است. از طرف دیگر با توجه به درخواست مسوولان باشگاه، کالدرون یک مهاجم آفریقایی هم به مسوولان پرسپولیس معرفی کرده است.

اعلام زمان بازی های لغو شده

فارس : مشاور جدید سازمان لیگ در امور مسابقات، زمان برگزاری بازی های لغو شده فوتبال را اعلام کرد. غلامرضا بهروان گفت: «قطعا این مسابقات در نیم فصل اول برگزار نمی شود، چون تقویم به ما جا نمی دهد. در بین دو نیم فصل می شود این دیدارها را برگزار کرد.»

آغاز هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

دنیای اقتصاد : هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور از امروز و با برگزاری دو بازی آغاز خواهد شد. دریکی از این بازی ها سایپا میزبان فولادخوزستان خواهد بود. در این بازی سایپا به فکرکسب هر سه امتیاز بازی خانگی و فرار از سقوط بیشتر به انتهای جدول است؛ چراکه با کسب 10 امتیاز فعلا درمکان سیزدهم جدول قرار گرفته است. در دیگر بازی امروز پارس جنوبی جم میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود. سایر بازی ها روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.