آرشیو چهار‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۴۶
ورزشی
۹

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال در غیاب لژیونرها

فدراسیون والیبال ایران مذاکراتی را برای برگزاری بازی دوستانه با تیم های مصر یا قطر انجام داده است.

تیم ملی والیبال ایران از امروز (چهارشنبه) اردوهای خود را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک آغاز خواهد کرد. با نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران 18 بازیکن جهت حضور در مرحله اول اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به تیم ملی دعوت شدند.

در این مرحله فقط بازیکنان حاضر در لیگ برتر ایران در لیست کولاکوویچ قرار گرفتند چون لژیونرها تا 2 هفته قبل از شروع مسابقات انتخابی المپیک شرایط حضور در اردوی تیم ملی را ندارند. با اعلام کولاکوویچ، درهای تیم ملی به روی افراد دعوت نشده نیز همچنان باز خواهد بود و احتمال دعوت سایر بازیکنان در اردوهای بعدی وجود دارد.اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است: مجتبی میرزاجانپور، مسعود غلامی و علی اصغر مجرد (شهرداری ورامین)،جواد کریمی، محمدرضا موذن، پوریا یلی، رضا عابدینی و سلیم چپرلی (پیکان تهران)،محمد طاهر وادی، سعید جواهری، امین رضوی و محمود رسولی (سپاهان اصفهان)،امیرحسین اسفندیار، علی رمضانی (کاله مازندران)،امین اسماعیل نژاد و محمد جواد معنوی نژاد (سایپا)،علی شفیعی و محمدرضا حضرت پور (شهرداری ارومیه).

مسئولان فدراسیون والیبال برای برگزاری چند دیدار دوستانه با کشورهای قطر و مصر مذاکره کرده اند تاقبل از شروع مسابقات انتخابی المپیک حتما با یکی از این دو تیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم.مسابقات والیبال انتخابی المپیک از 17 تا 22 دی به میزبانی شهر جیانگمن چین برگزار می شود. تیم ملی ایران در مرحله گروهی این پیکارها با تیم های چین، چین تایپه و قزاقستان رقابت خواهد کرد.