آرشیو چهار‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۴۱
رسانه: شبکه
۷

«بچه مهندس 3» به کارخانه ای حوالی شادآباد رسید

تصویربرداری سریال «بچه مهندس 3» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این روزها در کارخانه ای حوالی شادآباد پیگیری می شود.

به گزارش فارس، تصویربرداری سریال بچه مهندس3 روزهای پایانی خود را در کارخانه ای حوالی شادآباد سپری می کند و تا به حال 75درصد از تصویربرداری آن انجام شده است.

این سریال به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در فصل های پیشین از شبکه دوی سیما پخش شد.

تصویربرداری سریال بچه مهندس3 در 35 قسمت در حال انجام است. علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند. دو فصل قبل این سریال سال گذشته از شبکه دوی سیما پخش شد. فصل اول در رمضان 97 و فصل دو نیز در دی ماه 97 روی آنتن رفت.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر و حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فصل یک و هم در فصل دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسدا...ی، فرج الله گل سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد و یوا تدین نقش کودکی جواد را بازی می کردند. همچنین فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری و روزبه حصاری از بازیگران جدید این فصل هستند.