آرشیو چهار‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۴۱
حوادث
۱۹

تلنگر

بازداشت عاملان شهادت سرگرد جواهری

چهار نفر از عاملان شهادت مامور جوانی در کرمانشاه که تحت تعقیب پلیس  بودند، بازداشت شدند.

 به گزارش جام جم، سردار علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پس از اغتشاشات صورت گرفته در روز  بیست و پنجم آبان امسال در شهر کرمانشاه، سرگرد ایرج جواهری، یکی از ماموران کلانتری الهیه در درگیری با اشرار و آشوب طلبان به شهادت رسید. پرونده ای در این باره تشکیل شده و تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان شهادت این مامور آغاز شد تا این که چند روز پیش رد چهار نفر را در این پرونده به دست آوردند که سه نفرشان در شهر کرمانشاه و نفر آخر نیز در یکی از استان های مرکزی کشور شناسایی و بازداشت شد.

 وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه های این افراد که همگی از اراذل و اوباش سابقه دار هستند، تعدادی سلاح سرد که از آنها در به شهادت رساندن سرگرد جواهری استفاده کرده بودند، کشف شد. متهمان در بازجویی پلیسی به جرایمشان و شهادت مامور جوان اعتراف کردند.

شهادت مامور جوان در تیراندازی مرد مهاجم

مرد مسلح با تیراندازی در شهرستان شادگان یکی از ماموران انتظامی را به شهادت رساند و با شلیک پلیس زخمی شد. به گزارش سایت پلیس،  صبح سه شنبه دوازدهم آذر امسال، هنگام استقرار واحد گشت کلانتری 11 مرکزی در میدان اصلی شهرستان شادگان یک نفر مسلح به سوی ماموران تیراندازی کرد و استوار یکم سفیدرو به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شد. این در حالی بود که  دیگر ماموران به فرد مهاجم نیز شلیک کردند و او نیز زخمی شد. مرد مسلح و مامور زخمی  به بیمارستان منتقل شدند که مامور پلیس براثر شدت جراحات  به شهادت رسید.

مرگ خاموش 3 نفردر چالوس

سه مرد که در خانه اجاره ای دچار گازگرفتگی شده بودند، فوت کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان چالوس به سایت پلیس گفت: فردی با پلیس تماس تلفنی گرفت و از وقوع گازگرفتگی در خانه همسایه شان در یکی از محله های شهرستان چالوس خبرداد. ماموران با حضوردر خانه مورد نظر با جسد سه نفردر حالی در این خانه رو به رو شدند که معلوم شدآنها این خانه را اجاره کرده بودند که به علت نشت گاز از بخاری گازی  دچار مسمومیت با گاز منو کسید کربن شده و فوت کرده اند.  

3 کشته در تصادف زنجیره ای

تصادف زنجیره ای میان پنج خودرو در محور قزوین -زنجان به مرگ سه نفرو مصدومیت 24 نفر دیگر منجر شد.

پیمان نامدار، رئیس مرکز اورژانس استان قزوین به ایرنا گفت: ساعت دو بامداد سه شنبه دوازدهم آذر امسال، فردی با اورژانس تماس گرفت و از وقوع تصادف زنجیره ای میان خودروهایی در آزادراه قزوین زنجان خبرداد. همزمان با حضور امدادگران در آنجا  مشاهده کردند که تصادف میان اتوبوس، پراید، دو دستگاه کامیون و یک دستگاه کامیونت ایسوزو رخ دادکه منجر به مرگ سه نفرو مصدومیت 24 نفر شده است.

2 کشته در برق گرفتگی چاه

برق گرفتگی دوکارگر هنگام کاردر چاه آب ساختمان در حال احداث  منجر به  مرگ آنها شد.

 به گزارش جام جم، دکتر پیمان صابریان، رئیس مرکز اورژانس تهران گفت:ساعت 10 و 15 دقیقه سه شنبه دوازدهم آذر امسال وقوع برق گرفتگی در چاه آب ساختمان در احمدآباد مستوفی محله حسن آباد خالصه به اورژانس گزارش شد. امدادگران اورژانس برای امدارسانی آنجا حاضر شدند که معلوم شد دو نفر از کارگران دچار  برق گرفتگی شده و فوت کرده اند.