آرشیو چهار‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، شماره ۹۶۵۵
ورزشی
۱۱

انصاریفرد: به پرسپولیس در لیگ آسیا امیدوار هستم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان ما درزمره بهترین های ایران هستند و درلیگ قهرمانان تجربه خوبی دارند ومی توانند موفقیت ها را تکرارکنند. انصاریفرد اظهار داشت: پرسپولیس برای کسب بهترین نتایج درلیگ قهرمانان آسیا حضورخواهد یافت. گروه ویا حریف آسانی وجود ندارد چرا که بهترین های هرکشوردراین مرحله حضوردارند.

وی افزود: کالدرون وکادرفنی هم تجربیات بین المللی ارزنده ای دارند و امیدواریم که با حمایت هواداران و تلاش تیم شاهد درخشش سرخ ها درمسابقات باشیم.

انصاری فرد تصریح کرد: الدحیل تیم شناخته شده و پرمهره ای است. نمایندگان عربستان و امارات هم بهترین های لیگ خود هستند اما پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا و یکی از قدرت های برتر آسیا است و با تمام قوا برای سرگروهی به میدان می رویم.وی درباره قرعه پرسپولیس درلیگ قهرمانان گفت: همه گروه ها مشکل است. گروه آسانی نداریم، چون تیم های اول امارات درگروه ما می باشد. ما هم تجربه لازم را داریم وامیدواریم با جذب مهاجم جدید، بتوانیم دراین مسابقات موفق باشیم.وی با بیان این که باید 114 هزار دلار به کالدرون پرداخت کنیم گفت: سعی می کنیم برای این پرداخت تامین مالی کنیم تا دغدغه ها برطرف شود. ازهواداران پرسپولیس می خواهم مثل همیشه با کمال آرامش از تیم حمایت کنند و پیشکسوتان نیز بیشتر تیم را تشویق کنند تا مسیر موفقیت ها را ادامه دهیم.