آرشیو دو‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۵
ورزش
۴

کوتاه از ورزش

باخ: از ورزش ایران حمایت می کنیم

مسوولان ورزش کشورمان دیروز با توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک دیدار کردند. صبح سومین روز از سفر مهم کاری مسوولان ورزش کشورمان به دیدار با توماس باخ اختصاص یافت.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان کشورمان همراه سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با حضور در مقر کمیته بین المللی المپیک (IOC) با توماس باخ دیدار و در خصوص مسائل ورزش کشورمان در آستانه المپیک 2020 توکیو دیدار و گفت وگو کردند. در این نشست سلطانی فر گزارش کاملی در خصوص وضعیت امروز ورزش ایران ارائه کرد. صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک نیز در این نشست، صحبت هایی در تایید حرف های سلطانی فر گفت.

توماس باخ هم گفت: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری و رصد می کنم و باید اعلام کنم از رابطه صمیمی مسوولان دو نهاد اصلی ورزش ایران خرسندم. ما از ورزش ایران حمایت های لازم را کرده و خواهیم کرد.

 
سرلک می تواند به المپیک برود

علی آرین که مربی پایه علیرضا سرلک است، گفت: علیرضا سرلک در حالی حریف ارمنستانی را در فینال جام بین المللی تختی شکست داد که در رقابت های لیگ 12 بر 2 از او شکست خورده بود. در هر رقابتی کنار علیرضا بوده ام، موفق بوده و دست پر برگشته است و در این تورنمنت حریف ارمنستانی که قهرمان اروپا بود را شکست داد.

آرین با بیان این که کسب مدال در جام تختی کار راحتی نیست، افزود: علیرضا آمادگی و شایستگی اش را یک بار دیگر نشان داد و شانس زیادی برای حضور در المپیک 2020 دارد.

این مربی لرستانی تاکید کرد: مربیان پایه، نقش زیادی در کشتی دارند و اگر شرایطی فراهم شود که در چنین رقابت هایی کنار تشک حضور داشته باشند، خیلی خوب است. امثال من در شهرستان ها خیلی زحمت می کشیم و انتظار داریم از طرف مسوولان حمایت شویم؛ اما از طرف مسوولان شهرستان الیگودرز حمایتی نمی شویم.

 
پادرمیانی مجیدی برای باقری

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال برای جدایی باقری برای این بازیکن نزد مدیران استقلال پادرمیانی کرد. میلاد باقری دیروز برای دریافت رضایتنامه خود به محل باشگاه مراجعه کرد. مسوولان استقلال به وی اعلام کردند باید علاوه بر بخشش طلب خود مبلغی را برای گرفتن رضایتنامه پرداخت کند؛ اما فرهاد مجیدی که در باشگاه استقلال حضور داشت وساطت کرد رضایتنامه باقری بدون پرداخت پول صادر شود.