آرشیو دو‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، شماره ۴۸۰۲
بانک و بیمه
۱۲

خبر بنگاه ها

بخشش جریمه دیرکرد بیمه ثالث

گروه بنگاه ها : صندوق تامین خسارت بدنی کشور در آستانه دهه فجر؛ به منظور گسترش فرهنگ بیمه، جریمه دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث را بخشید. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، همزمان با 41 سالگی انقلاب اسلامی با هدف گسترش فرهنگ بیمه و تسهیل در خرید پوشش بیمه شخص ثالث برای خودروهای فاقد بیمه؛ طرح ویژه ای را آغاز می کند که طی آن جریمه دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه در مدت اجرای این طرح ویژه بخشیده می شود. در این طرح کلیه وسایل نقلیه از اول بهمن تا 30 بهمن 98 مشمول بخشودگی جریمه می شوند. همچنین ماشین آلات کشاورزی و موتورسیکلت ها از یکم بهمن 98 لغایت 31فروردین 99مشمول بخشودگی جریمه هستند .

آمادگی بیمه رازی برای خدمت رسانی به روستاییان

گروه بنگاه ها : مدیر عامل بیمه رازی گفت: بیمه رازی در استان های سراسر کشور آماده ارائه انواع خدمات بیمه ای به روستاییان است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، بختیاری مدیر عامل بیمه رازی در نخستین رویداد معرفی و تقدیر از نو آوران روستایی کشور با نام «جشنواره روستایی شو» ضمن تمجید از استعداد و نبوغ روستاییان گفت: بیمه رازی در استان های سراسر کشور آماده ارائه انواع خدمات بیمه ای به روستاییان است.

بیمه تعاون افزایش سرمایه داد

گروه بنگاه ها : بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده بیمه تعاون مورخ 26 اسفند سال 96 و همچنین صورتجلسه هیات مدیره مورخ 13 آبان ماه سال 1398، افزایش سرمایه شرکت بیمه تعاون از مبلغ 490 میلیارد ریال به مبلغ 1500 میلیارد ریال به ثبت رسید.

این افزایش سرمایه از محل سود انباشته و مطالبات حال شده شرکت در مرجع ثبت شرکت ها انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، باتاکید بیمه مرکزی بر ضرورت تقویت بخش خصوصی و افزایش سرمایه شرکت های بیمه، بیمه تعاون به عنوان یکی از شرکت های بیمه کشور با دیدگاه گسترش فعالیت حرفه ای بیمه ای و همچنین توازن ترکیب پرتفو و سودآوری در بازار بیمه کشور فعالیت می کند.گفتنی است، با توجه به کسب «سطح یک» توانگری مالی این شرکت به تشخیص بیمه مرکزی ایران و دارا بودن کادر فنی متخصص و مجرب و عملکرد مناسب و منطقی در ارائه به موقع و شفاف اطلاعات و اعتماد صاحبان سهام موجب شده است شرکت بیمه تعاون از نظر کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب در رتبه بندی شرکت های پذیرفته شده در بازار فرابورس با شفافیت مالی مناسب شرایط رشد ارزش بازار را به دست آورد.

شرایط ویژه بیمه عمر پاسارگاد برای نابینایان

گروه بنگاه ها : خدمات بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد برای افراد نابینا و معلول با شرایط خاص و دستورالعمل های داخلی شرکت قابل ارائه است که بنابر وضعیت جسمانی افراد، ارائه برخی پوشش های بیمه ای محدودیت دارد. براساس گزارش های دریافتی، در بیمه نامه عمر و تامین آتیه میزان پرداختی برای همه افراد عادی و معلول یکسان است. همچنین پرسشنامه های افراد معلول با ارائه کارت معلولیت به رویت پزشک معتمد شرکت رسیده و مورد بررسی قرار می گیرد که این مورد طی دستورالعملی به همه نمایندگان بیمه پاسارگاد اطلاع رسانی شده است. سپس بعد از تشخیص پزشک معتمد بیمه، با فرد نابینا یا معلول قرارداد منعقد می شود.

مهندسان معدن شمال غرب کشور تحت پوشش بیمه آرمان

گروه بنگاه ها : تفاهم نامه همکاری بین شرکت بیمه آرمان و رئیس سازمان نظام مهندسی و معدن آذربایجان غربی منعقد شد. به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، با هدف ارائه پوشش همه جانبه بیمه ای به اعضای نظام مهندسی معدن استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل و کردستان، طی مراسمی تفاهم نامه ای بین شرکت بیمه آرمان و نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی با حضور پیکارجو مدیرعامل بیمه آرمان و علیزاده رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی به امضا رسید.

فایرپلاس نوین محصولی جامع برای منازل مسکونی

گروه بنگاه ها : شرکت بیمه نوین محصول جدید خود با نام فایرپلاس، که طرحی جامع برای منازل مسکونی است را رونمایی کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، این شرکت با بررسی نیازهای روز بیمه ای و توجه به موارد قانونی در حوادث منازل مسکونی، محصول تازه خود به نام فایر پلاس را روانه بازار کرد. محصول بیمه ای فایرپلاس خدمتی ویژه برای بیمه گذاران بوده که برای نخستین بار از سوی بیمه نوین با هدف پوشش نیازهای روز بیمه ای مالکان و ساکنان ساختمان های مسکونی طراحی و ارائه شده است. این محصول، دارای پوشش های عمومی بیمه نامه آتش سوزی، به همراه مسوولیت مدنی حوادث ایجاد شده در ساختمان های مسکونی است.

اقدامات یک ساله بیمه تجارت نو

گروه بنگاه ها : معاون توسعه سازمانی بیمه تجارت نو از تجهیز ساختمان جدید، طبقه بندی مشاغل، برگزاری دوره های آموزشی، پرداخت وام و تصویب هدایای نقدی به عنوان دستاوردهای یک ساله این واحد خبرداد. ابراهیم غلامی درهمایش سه ماه پایانی سال 98 این مجموعه که با محوریت توسعه سازمانی و منابع انسانی برگزارشد، با اعلام این مطلب گفت: سعی این معاونت فراهم سازی امکانات برای داشتن محیط کاری شاداب بر اساس منشور اخلاقی شرکت بیمه تجارت نو است. همچنین مسعود محمدی معاونت مالی و اقتصادی این شرکت با ارائه ارقام تحقق یافته درآمد، سود و پرتفوی پیش بینی شده، وضعیت مالی شرکت را مطلوب ارزیابی کرد و از فراهم شدن مقدمات افزایش سرمایه صددرصدی شرکت در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه تجارت نو، نیما نوراللهی مدیرعامل این شرکت با تقدیر از گام های برداشته شده درجهت رفاه هرچه بیشتر پرسنل و واقعی تر شدن حقوق پرداختی بر استمرار تلاش این معاونت نسبت به گسترش دامنه خدمات رفاهی و مالی با هدف افزایش رضایت شغلی تاکید کرد.