آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۷۲۵۵
فناوری
۱۹
تاپ اپ

یک اپ ایرانی برای دانلود همه فایل ها

میثم لطفی

دانلود کردن انواع مختلف فایل ها از جمله مشکلات عمده برای کاربران موبایلی محسوب می شود و در بسیاری از موارد کاربران مجبور می شوند برای دانلود کردن فایل ها با فرمت های مختلف، از چند سایت یا سرویس گوناگون استفاده کنند، ولی در این زمینه یک اپلیکیشن ایرانی با نام «دانلودر فارسی حرفه ای» ارائه شده است که مشکلات شما را در این زمینه برطرف می کند. این اپلیکیشن که در حال حاضر فقط نسخه اندرویدی آن موجود است برای ارائه خدمات خود نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا عملیات اضافه ندارد و به صورت خودکار دانلود لینک های مورد نظر شما را آغاز می کند.

گفته می شود دانلود کردن فایل ها در این اپلیکیشن از دو طریق جست وجو و دانلود مستقیم یا کپی و الصاق لینک دانلود انجام می شود و کاربر با مراجعه به بخش جست وجو و وارد کردن عبارت مورد نظر، می تواند از بین نتایج یافت شده بدون استفاده از مرورگر اینترنتی لینک های مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان پیدا کند. سپس با کلیک کردن روی دکمه دانلود فرآیند مورد نظر به صورت خودکار آغاز می شود و کاربر می تواند درصد پیشرفت دانلودها را هم مشاهده کند. روش دیگری که برای در اختیار گرفتن فایل ها از طریق این اپلیکیشن وجود دارد این است که کاربر لینک مورد نظر خود را کپی و سپس آن را در بخش مربوطه الصاق کند تا فرآیند دانلود آغاز شود.

ویژگی کاربردی «دانلودر فارسی حرفه ای» این است که محتوای لینک های دانلود را به صورت خودکار تشخیص می دهد و همچنین زمانی که شما در سایت های مختلف گشت و گذار می کنید، با تشخیص خودکار محتوای سایت ها به شما پیشنهاد می دهد تا در صورت تمایل تنها با یک کلیک بتوانید فرآیند دانلود را آغاز کنید و نیازی به باز کردن اپلیکیشن مربوطه نداشته باشید. این اپلیکیشن همچنین امکان توقف دانلود و آغاز آن در شرایط و زمان دیگر را هم برای شما فراهم می کند. کاربران برای دسترسی سریع تر به انواع فایل ها از فیلتر دسته بندی «دانلودر فارسی حرفه ای» با بخش های عکس، فیلم، صوتی، اپلیکیشن و غیره می توانند فایل های دانلود شده را به صورت آسان تر در اختیار بگیرند. این اپلیکیشن با پرداخت مبلغ اندک بدون هرگونه آگهی تبلیغاتی روی گوشی هوشمند شما نصب می شود.