آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۶
ورزش
۴

فوتبال اروپا

جو هارت در رادار میلان

میلان بعد از تقویت خط حمله خود با خرید زلاتان ابراهیموویچ، به دنبال این است که تغییراتی نیز درون دروازه اش داشته باشد. با توجه به این که پپه رینا قصد دارد از این تیم جدا شود و به آستون ویلا بپیوندد، مدیران میلان گزینه های خود برای جذب گلر را مشخص کرده اند. گفته می شود آسمیر بگوویچ، دروازه بان سابق چلسی در حال گذراندن تست های پزشکی میلان است و به زودی به عنوان گلر یک روسونری معرفی می شود. در این میان، روزنامه سان گزارش داد که میلان جانشین بگوویچ را هم انتخاب کرده است. بنا بر این گزارش، آنها می خواهند جو هارت، گلر دوم تیم برنلی را به سن سیرو ببرند.

ستاره رم، یورو را از دست داد

یوونتوس از تساوی اینتر بیشترین استفاده را کرد و با پیروزی 2 بر یک در خانه رم، توانست بار دیگر به صدر جدول سری A برگردد. رمی ها علاوه بر باخت در این بازی، یک بازیکن تاثیرگذار خود را نیز تا پایان فصل از دست دادند. زانیولو که یکی از بهترین بازیکنان این فصل رم بود، در دقیقه 34 مصدوم و مجبور به ترک زمین شد. به گزارش سایت رسمی این باشگاه، رباط صلیبی این بازیکن پاره شده است. او که روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت، علاوه بر این که تا پایان فصل خانه نشین خواهد شد، یورو 2020 را هم از دست خواهد داد. زانیولو در این فصل در 23بازی رسمی اش برای جالوروسی 6 گل به ثمر رسانده بود.

چیچاریتو، جانشین زلاتان در گلکسی

بعد از رفتن زلاتان ابراهیموویچ از تیم فوتبال لس آنجلس گلکسی، این تیم آمریکایی به دنبال یافتن جانشینی برای این مهاجم سوئدی است. آخرین خبرها می گوید که آنها قصد دارند خاویر هرناندس (چیچاریتو) را به عنوان مهاجم جدید خود جذب کنند. به گزارش ساکرنت، باشگاه لس آنجلس گلکسی مذاکراتش را با سویا برای خرید این مهاجم مکزیکی آغاز کرده است. از طرف دیگر گفته می شود که سویا هم مایل به فروش چیچاریتو است و پیشنهاد ده میلیون دلاری گلکسی توانسته نظر این باشگاه را جلب کند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، چیچاریتو به گران ترین بازیکن گلکسی تبدیل خواهد شد.

آگوئرو، سلطان هت تریک جزیره

در شب پیروزی 6 بر یک من سیتی در خانه آستون ویلا، سرخیو آگوئرو توانست چند رکورد فوق العاده به نام خودش ثبت کند. این مهاجم آرژانتینی توانست در این بازی هت تریک کند. به گزارش گاردین، آگوئرو حالا تعداد گل هایش در لیگ جزیره را به عدد 177 رسانده و به برترین گلزن غیرانگلیسی لیگ برتر انگلیس تبدیل شده است. او همچنین با این تعداد گل، چهارمین گلزن تاریخ لیگ برتر انگلیس است. اندی کول نفر سوم این لیست  187 گل زده است. از سوی دیگر، آگوئرو با هت تریک در این دیدار رکورددار هت تریک در تاریخ لیگ برتر شد. او توانست با 12 هت تریک بالاتر از آلن شیرر با 11 هت تریک قرار بگیرد.