آرشیو چهار‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۷
رسانه: رادیو و تلویزیون
۶

خبر

بازیگر «مختارنامه» در سریال «سلمان فارسی» بازی می کند؟

سیامک اطلسی، بازیگر و دوبلور نام آشنا، جدیدترین فعالیت کاری خود را تشریح کرد.

سیامک اطلسی بازیگر و دوبلور نام آشنا درباره جدیدترین فعالیت های خود به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حال حاضر کار دوبله را در دست دارم، البته چند پیشنهاد بازی در سریال و سینما هم مطرح شده است.

وی افزود: قرار است در جدیدترین سریال شبکه سه که با محور اجتماعی تولید می شود، بازی کنم و در نصف سریال حضور دارم، اما فعلا فیلمبرداری آن آغاز نشده و خبر ندارم چه زمانی آغاز خواهد شد.

بازیگر سریال «مختارنامه» در پاسخ به این که آیا برای بازی در سریال سلمان به شما پیشنهاد شده است، یا خیر اظهار کرد: بله در فهرست بازیگران هستم، اما فعلا بازی من شروع نشده است.

اطلسی دلیل کم کار شدن عده ای از پیشکسوتان را محدودیت مالی دانست و گفت: به دلیل کاهش بودجه از چهره های جدید استفاده می کنند که این موضوع باعث شده تا کیفیت کار ها هم کاهش پیدا کند؛ یعنی تماشاگر، بازیگری که با حس بازی کند را نمی بیند و صرفا شخصی را می بیند که قدرت تکلم دارد و صحبت می کند.

«انتخاب یازدهم» در شبکه 5

 برنامه «انتخاب یازدهم» با موضوع بررسی دقیق عملکرد و اختیارات مجلس شورای اسلامی از شبکه پنج سیما هر پنجشنبه ساعت 21و30 دقیقه پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی سیما، این برنامه محصول گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که در 30 قسمت ده دقیقه ای روانه آنتن می شود.

محمد رضا صباحی تهیه کننده انتخاب یازدهم گفت: این برنامه که با نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم تهیه شده، موضوعات متنوعی از شاخص های نماینده و مجلس تراز تا بررسی تاریخی ادوار مختلف مجلس را در خود جای داده است.

وی ادامه داد: موضوعاتی که در مجلس آینده نیاز به بررسی خواهد داشت؛ همچون مسائل اقتصادی (ارزش پول ملی یا ساختار بودجه ریزی کشور)، حوزه خانواده (بحث جمعیت)، آموزش و پرورش، محیط زیست، آموزش عالی، ورزش و... در این برنامه بررسی می شود.

صباحی اضافه کرد: از بخش های این برنامه ترکیبی می توان به گفت وگو، گزارش مردمی، مستند کوتاه، اینفوموشن و... اشاره کرد.

انتخاب یازدهم به کارگردانی علی ساعدی، سردبیری محمدحسین آرام و اجرای محمدرضا محمدی هر پنجشنبه از شبکه پنج سیما پخش می شود و با نزدیک شدن به زمان انتخابات، تعداد پخش این برنامه در طول هفته بیشتر خواهد شد.

بسیج شبکه های استانی برای کمک به مناطق سیل زده

شبکه های استانی به منظور اطلاع رسانی و کمک به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به دستور معاون امور استان های رسانه ملی بسیج شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صداوسیما، علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و قطع راه های ارتباطی از شبکه های استانی به ویژه استان های همجوار خواست با اطلاع رسانی گسترده درباره وضعیت مناطق آسیب دیده و نیازهای موجود، در عملیات کمک رسانی به مردم این استان کم برخوردار تسریع بخشند.

بر این اساس شبکه های استانی صداوسیما موظف شده اند با استفاده از همه ظرفیت های خود اعم از اعزام تیم های خبری، برقراری ارتباط مستقیم از مناطق سیل زده و در خطر و گفت وگو با مسوولان ذی ربط پیرامون اقدامات انجام شده و نحوه کمک رسانی مردمی و دولتی به مردم حادثه دیده فعالیت کنند.