آرشیو پنج‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۸۳
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

از تمام هم وطنان عزیز درخواست می کنیم به عنوان وظیفه دینی، ملی و اخلاقی همانند مشهد مقدس و تمام شهرهایی که در پاسداشت راه سردار دل ها سپهبد شهید سلیمانی دشمنان ملت را در داخل و خارج دچار تحیر و سرگردانی کردند. حماسه ای دیگر بیافرینند تا همه سران استکبار جهانی همانند سفیر بزدل روباه پیر خود را خیس کنند و به لانه های شان پناه ببرند. این عده قلیل که نان نوکری امثال سفیر پیر را می خورند عبرت بگیرند و مایه شرمساری خود و خانواده خویش را فراهم نکنند و به آغوش ملت برگردند.

شکیبا و علیمردانی و طاهری

سردار حاجی زاده، شما به جوانان زیادی همانند بنده درس ایثار، شهامت و گذشت را آموختید، چند روز است در جمع دوستان تفاوت یک فرمانده سپاهی را با برخی مسئولین می سنجیم. یک فرمانده آرزو می کند که ای کاش مرده بود و این حادثه تلخ رخ نمی داد. مردانگی این است.

4610—0902

چند سال قبل در همین دولت تعداد زیادی از زائرین امام رضا در حادثه آتش گرفتن قطار تهران - مشهد سوختند ولی وزیر وقت راه و شهرسازی عذرخواهی هم نکرد و با کمال وقاحت گفت کشته شده ها بیمه هستند ولی در حادثه غیرعمدی که در شرایط جنگی برای هواپیمای مسافربری اتفاق افتاد سپاه خاضعانه تمام تقصیر حادثه را به گردن گرفت و از ملت ایران و خانواده های داغدیده پوزش خواست.

9149—0910

پس از تیر خلاص اخیر اروپا بر برجام ای کاش حامیان برجام پوچ هم شهامت سپاهیان جان برکف را داشتند تا از مردم عذرخواهی کنند. چه زیبا بود که حافظان امنیت و منافع ملی در سپاه پاسداران با چشم های اشکبار از غم جان باختگان هواپیما از ملت ایران عذرخواهی کردند.

8508—-021

کاملا معلوم است که مسبب اصلی جان باختن مسافرین هواپیمای ساقط شده اخیر خود آمریکایی های جنایتکار بوده اند. در این رابطه باید به سازمان ملل شکایت کرد و پیگیر قضیه بود.

7919—0911

سفیر روباه پیر در آشوب های عده ای قلیل به بهانه سقوط هواپیما شرکت و شخصا اقدام به تهیه فیلم و عکس و ارسال آنلاین آن به کشورش می کند وقتی هم با برخورد قانونی نیروهای وظیفه شناس مواجه می شود ضمن اینکه خودش را خیس می کند اظهار می دارد که برای اصلاح به آرایشگاه رفته است! و آزادی در ایران نیست! به این احمق و کودن بگویید دنیا آزادی فراوان در انگلیس و فرانسه و آمریکا را مشاهده می کند و می بیند که چگونه با ملت خویش برخورد می کنند!

8886—0930

سلبریتی هایی که امروز با سفیر پوشکی انگلیس خونخواه جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری شده اند و مردم را برای اغتشاش به کف خیابان دعوت می کنند ناراحتی شان از این است که ایران توانسته بزرگ ترین پایگاه آمریکا در عراق را با موشک های دقیق خود منهدم کند.

3104—0912

باید در نحوه گزینش کارکنان صداوسیما دقت و کنترل بیشتری صورت گیرد به دلیل اینکه در شرایط حساس کنونی کشور بعضی از کارکنان رسانه ملی در زمین ضدانقلاب نقش آفرینی کردند.

0028—0914

برای آمریکا و اسرائیل جان انسان ها اصلا مهم نیست و به چیزی جز منافع خودشان فکر نمی کنند. انتقام سخت هنگامی است که پای آمریکا در منطقه برای همیشه قطع بشود و این اتفاق خواهد افتاد.

8724—0912

اگر لانه جاسوسی روباه مکار در ایران بسته شود، خواهید دید که بسیاری از فتنه ها در ایران عزیزمان رنگ خواهد باخت.

3001—013

جشنواره فجر 98 یک تفاوت با سال های قبل دارد و آن اینکه چهره های انقلابی سوار قطار انقلابند و برخی از آن پیاده شده اند. جشنواره فجر امسال به معنای واقعی می تواند به هدف برگزاری این جشنواره نزدیک شود.

هوشیاری

جشنواره فیلم فجر باید به فیلم هایی اختصاص یابد که در آن ارزش هایی مثل ایثار و آزادگی و... مطرح است. چه بهتر که فیلم هایی که از این چهارچوب خارج هستند در این جشنواره حضور نداشته باشند زیرا جشنواره فجر همان طور که از نامش پیداست باید جشنواره سینمای انقلاب اسلامی باشد نه سینمای افرادی که چشمشان به دهان دشمنان است.

1364—021

حضور سفیر خبیث انگلیس پلید در اغتشاشات چند ده نفره، نشان می دهد که چون لیدرهای اصلی این جریان خبیث در آبان ماه دستگیر شده اند و حضور ندارند و باز این پلیدها و شیطانک ها خودشان مجبورند پرچم دشمنی را در دست بگیرند تا بعد از ضربه سیلی به شیطان بزرگ و حماسه قیامتی که ملت در عروج عاشقانه سردار دل ها آفریدند و آنها را آتش زدند بتوانند با این حرکات ددمنشانه کمی آرام بگیرند!

وفایی- قم

دولت نامشروع و ضد مردمی آمریکا چگونه جنبش وال استریت را سرکوب کرد؟ دولت فرانسه به اصطلاح مهد آزادی چگونه طی یک سال اخیر با خواسته بحق مردمشان برخورد و صدها نفر را کشته یا زخمی و بازداشت نموده است؟ دیگر کشورهای غربی چگونه با معترضان برخورد می نمایند؟ چرا نظام اسلامی این قدر با این اراذل و اوباش مدارا می کند؟ باید با مطبوعات زنجیره ای که از آن سوی مرزها مطالباتشان به داخل کشور ارسال و اینها عینا منعکس می کنند و اغتشاشگران وابسته به ترامپ جنایتکار که آرامش و امنیت مردم و کشور را به مخاطره می اندازند به شدت برخورد شود.

7430—0919

دستگاه دیپلماسی پاسخ دهند اگر دستگیری سفیر ما در یک اجتماع غیرقانونی در انگلیس یا هر کشور دیگر اروپایی رخ می داد آنها چه برخوردی با او می کردند؟! حال که در اخراج این عنصر نامطلوب تعلل می کنند لازم است مجلس شورای اسلامی با احضار وزیر به مجلس با او برخورد نماید؟ مگر ملت، کم خیانت از این استعمارگر پیر دیده اند؟

3885—021 و سعید- تهران

افراد انگشت شماری که با پاره کردن عکس سردار شهید سلیمانی برای ارباب خود آمریکا خوش رقصی کردند بدانند در میان ملت بزرگ ایران گم هستند و هر کار مغرضانه ای بکنند دیده نخواهند شد. بعضی ها چون توفیق حاتم طایی شدن را ندارند برای مشهور شدن چاه زمزم را آلوده می کنند ولی نمی دانند که با این کار آبروی خود را می برند.

6406—0912

اگر پدافند در آن شرایط بحرانی و خباثت شیطان بزرگ اقدامی نمی کرد و حادثه ای برای کشور رخ می داد آیا باز هم به عنوان خطاکار به دادسرای نظامی معرفی نمی شد؟ چرا عده ای دانسته یا ندانسته در پازل دشمن بازی می کنند و اقتدار نظام را به چالش می کشند و همنوا با کسانی شده اند که خون میلیون ها انسان را در غرب آسیا بر زمین ریخته اند؟ دانشجویان عزیز، دانش آموزان عزیز، ملت بابصیرت کاملا هوشیارند که مبادا دشمن با این بهانه به مقصود خباثت آلود خود برسد. آنان می دانند که در طول این سال ها در دیگر کشورها وقتی چنین خطاهایی حتی به عمد صورت گرفته دولت ها چگونه برخورد کرده اند. باید به دنباله های آمریکا در داخل گفت شیطان بزرگ واقعه عین الاسد را که ده ها نفر کشته و صدها مجروح روی دستش ماند چگونه گزارش داد؟!

7109—0915 و 2435—0910 و 8495—0911 و 1375—0916 8712—0912 و...

منافقان کوردل و اراذل و اوباش و وطن فروشان می خواهند با سوءاستفاده از ماجرای سقوط هواپیما عقده گشایی کنند و حماسه ماندگار تشییع بی نظیر سردار دل ها حاج قاسم و نواختن سیلی به شیطان بزرگ را به حاشیه ببرند ولی کور خوانده اند.

4609—0919