آرشیو پنج‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۸
ورزش
۴

حمید استیلی بعد از ناکامی تیم امید: از مردم عذرخواهی می کنم

سرمربی تیم ملی امید به خاطر حذف تیمش از مسابقات مقدماتی المپیک توکیو، از مردم ایران عذرخواهی کرد. حمید استیلی پس از پیروزی تیمش برابر چین گفت: بازی خوبی انجام دادیم و فرصت های زیادی به دست آوردیم اما متاسفانه موقعیت های ما به گل تبدیل نشد. ما در دیدار برابر ازبکستان هم می توانستیم پیروز بشویم.

او با اشاره به بدشانسی تیم امید افزود: تیم ما طبق آمار 25 شوت داشت و به حریف فرصت چندانی نداد. 8 موقعیت صد درصد گل داشتیم. با بدشانسی فرصت ها را برابر چین از دست دادیم. من از مردم ایران عذرخواهی می کنم اما آن چیزی که برای ما اهمیت داشت تلاش بازیکنان بود.

امروز بازیکنان با تعصب و غیرت بازی کردند اما نتوانستیم صعود کنیم. حالا هم شرمنده مردم ایران هستیم زیرا می خواستیم آن ها را خوشحال کنیم.

استیلی در پاسخ به سوال AFC مبنی بر بهترین بازیکن ایران در این مسابقات تصریح کرد: هر 23 بازیکن من بهترین بودند و از آن ها تشکر می کنم. این بازیکنان 2 هفته در کنار ما بودند اما با این وجود جنگیدند و در این شرایط آب و هوایی مبارزه کردند. ما با تفاضل گل نتوانستیم صعود کنیم اما تمام تلاش و توان مان را برای موفقیت تیم انجام دادیم.