آرشیو پنج‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، شماره ۴۸۰۵
ورزش
۱۵

خط خبر

تایید انتخابات زودتر از موعد

فارس : سرپرست فدراسیون فوتبال تایید کرد که انتخابات ریاست این فدراسیون زودتر از موعد برگزار خواهد شد. حیدر بهاروند گفت: «زمان انتخابات فدراسیون را این هفته اعلام می کنیم، قطعا زودهنگام و قبل از موعد مقرر برگزار خواهد شد. این انتخابات پست های مختلفی دارد که ممکن است ما هم در پستی رای بیاوریم.»

مربیگری پرسپولیس افتخار بزرگی بود

دنیای اقتصاد : روز سه شنبه نقل قولی از گابریل کالدرون، سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در رسانه های عربی منتشر شد که او گفته بود تنها اشتباه زندگی اش، مربیگری در ایران بود. سرمربی آرژانتینی اما دیروز با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر، این اظهارنظر را تکذیب کرد. کالدرون نوشت: «مربیگری پرسپولیس افتخار بزرگی بود. از تمام بازیکنان، اعضای هیات مدیره و هواداران شگفت انگیز تشکر می کنم و امیدوارم در آینده شما را ببینم. اکنون برای چالش های جدیدی آماده ام.»

تقلید فرهاد مجیدی از کی روش!

فارس : سرمربی استقلال در تمرینات روزهای اخیر این تیم حرکتی انجام داده که کاملا شبیه به رفتار کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی بوده است. فرهاد مجیدی در تمرین روز اول و دوم لباس شرکت آل اشپرت که اسپانسر البسه استقلال است را پوشید، ولی در روزهای بعد وی یا لباس های قدیمی استقلال که توسط شرکت لی نینگ تهیه شده را پوشید یا روی مارک برند آل اشپرت را با چسب پوشاند! ظاهرا سرمربی تیم فوتبال استقلال در ابتدای ورودش به این تیم فعلا بر سر برند لباس دچار اختلافاتی است.

واکنش یحیی به روزهای سخت

تسنیم : سرمربی جدید پرسپولیس درخصوص بازی های سخت این تیم در شروع لیگ و بازی های آسیایی صحبت کرد. یحیی گل محمدی گفت: «حس فوق العاده ای از بازگشت به پرسپولیس دارم و افتخار بزرگی است که به تیم محبوبم برگشتم. شروع سختی در نیم فصل دوم خواهیم داشت. در 6 بازی ابتدایی باید به مصاف حریفان قدرتمندی در لیگ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا برویم. فرصت زیاد نیست؛ اما به خودمان اعتماد داریم.»

اتفاقات عجیب در باشگاه ذوب آهن

دنیای اقتصاد : باشگاه ذوب آهن که اخیرا یک مربی خارجی استخدام کرده دیروز در مراسم معارفه او شاهد اتفاقات عجیبی بود. مراسم معارفه میودراگ رادولوویچ دیروز در حالی با حضور مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان و مدیران این باشگاه برگزار شد که در همان مراسم خبر استعفای جواد محمدی از سمت مدیرعاملی باشگاه اعلام شد! البته باشگاه اصفهانی با این استعفا مخالفت کرد. نکته عجیب دیگر اینکه علیرضا منصوریان سرمربی قبلی این تیم نیز در این مراسم حضور داشت و چند دقیقه ای نیز برای حضار صحبت کرد.

هشدار به رقیب آسیایی استقلال

تسنیم : با برگزاری مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد تیم الکویت رقیب استقلال در مرحله بعد شده است. در همین حال یک رسانه کویتی دیدار نماینده این کشور با استقلال را سخت توصیف کرد. نشریه «الوطن» کویت نوشت: «الکویت گام نخست را با قدرت برداشت و الفیصلی اردن را کنار زد. اما گام دوم سخت تر خواهد بود چون مقابل تیم استقلال تهران در خارج از خانه بازی دارد.» این دیدار یکم بهمن در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.