آرشیو پنج‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۸
زندگی
۱۳

حق با شماست

 # تابلوی_شهری

شهمیرزادی از تهران: شماره گذاری نادرست و نبود تابلوهای راهنما در مغازه های بوستان پونک، باعث سردرگمی شهروندان در این منطقه شده است.

# مراقبت_درختان

تهانی از تهران: متاسفانه بعضی از شهروندان به جای حفظ و مراقبت از درختان روبه روی منزل و شرکت هایشان، زباله و نخاله را پای این درختان خالی می کنند و باعث آسیب رساندن به درختان می شوند.

# بیمارستان_ امام

مشایخی از خمین: وضعیت بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خمین اصلا مناسب نیست. عدم رسیدگی به بیماران، یکی از معضلات اصلی آن است و گواه این مطلب، عدم پیشنهاد مداوای بیماران توسط پزشکان در این بیمارستان است.

 # بسته _معیشتی

کاویان از اصفهان:بنده یک بازنشسته یارانه بگیر و مستاجر هستم که سبد حمایتی معیشتی به من تعلق نگرفته است. چرا؟ اگر به من تعلق نگیرد، پس به چه کسی باید تعلق بگیرد و چه کسانی مستحق این حمایت هستند؟این درحالی است که دولت همیشه وعده حمایت از  اقشار ضعیف را می دهد، اما در  عمل اقدامی نمی کند.

جوابیه

در پی درج پیامی در روز سه شنبه 17/10/1398 با عنوان «مترو تاخیر» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: برای تسهیل در جابه جایی مسافران در ساعات پیک مسافری سرفاصله زمانی حرکت قطارها در خطوط یک، دو و چهار از چهار دقیقه به سه و نیم دقیقه کاهش یافته ولی به دلیل وجود مسافر بیشتر در ایستگاه های خط یک، به خصوص ایستگاه های تقاطعی و شلوغ همانند ایستگاه دروازه دولت، حرکت قطارها با اندکی تاخیر انجام می شود که یکی از دلایل آن می تواند ممانعت برخی از مسافران در بسته شدن درهای قطارها و در نتیجه تاخیر و اختلال در جدول تنظیمی حرکت قطارها باشد.

 امیدواریم با ورود قطارهای جدید به ناوگان ریلی این مشکل برطرف شود.