آرشیو پنج‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۸
ورزش
۱۷

فوتبال اروپا

جدسون فرناندز در تاتنهام

تاتنهام که با معضل هافبک در خط میانی خود روبه رو شده است، اقدام به خرید جدسون فرناندز از تیم بنفیکا به صورت قرضی کرد. این بازیکن مورد توجه چلسی نیز قرار داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت به صورت قرضی به تاتنهام برود. به گزارش گاردین، تاتنهام در صورت خرید دائمی این بازیکن باید 60 میلیون پوند به تیم پرتغالی پرداخت کند. در حال حاضر قرارداد این بازیکن با تیم تاتنهام 18 ماه اعتبار داد.

استیک طلای سانچو سوژه شد

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی تیم دورتموند که اخیرا سفری به ابوظبی داشت، در یکی از رستوران های معروف که قبلا چندین ستاره فوتبال جهان به آنجا رفته بودند، غذای ویژه استیک طلا را که 268پوند (حدود چهار میلیون تومان) بود سفارش داد و عکس ها و ویدئوهای این حضور در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد. بیلد با انتقاد از این رفتار بازیکن انگلیسی، آن را خودنمایی و نشان دادن ثروت و مال خود به جوان ها دانست و رفتار این بازیکن را زیر سوال برد.

اریکسون اینتری نمی شود

باشگاه تاتنهام پیشنهاد اولیه اینتر برای به خدمت گرفتن کریستین اریکسن را رد کرد. تیم ایتالیایی پیشنهاد 5/10 میلیون پوندی به سران اینتر ارائه داد تا این بازیکن دانمارکی را به خدمت بگیرد ولی تیم انگلیسی این پیشنهاد را رد کرد و عنوان کرد حاضر نیست این بازیکن را به کمتر از 20 میلیون پوند بفروشد. اختلاف قیمت زیادی که بین اینتر و تاتنهام وجود دارد، باعث شده است تا فعلا این انتقال منتفی باشد.

لغو اردوی منچستر در قطر

اوله گنار سولشر، سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد اردوی تمرینی این تیم که قرار بود ماه آینده در کشور قطر برگزار شود لغو شده است. سرمربی نروژی گفت: ما برنامه داشتیم که چند روز در قطر اردوی تمرینی داشته باشیم ولی این اردو برگزار نخواهد شد و در اروپا باقی می مانیم. بنا به تصمیم باشگاه یونایتد، بازیکنان منعی برای سفر کردن در این مدت زمانی ندارند.

لیون به دنبال پیاتک

المپیک لیون برای ادامه فصل نیاز به مهاجم هدف دارد. به همین خاطر کریژتوف پیاتک را در کانون توجه قرار داده است. براساس اظهارات ژان میشل آئولا، رئیس لیون، باشگاهش در حال مطالعه برای ارائه پیشنهادی بابت مهاجم 24 ساله آ.ث میلان است. باشگاه فرانسوی در حالی نام گلزن لهستانی را در فهرست خرید خود ثبت کرده که باشگاه میلان به پیشنهادهایی که تاکنون به همین خاطر از طرف تیم های دیگر دریافت کرده، پاسخ منفی داده است.