آرشیو چهار‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸، شماره ۳۶۱۸
حوادث
۱۱

بازداشت مرد متهم به کودک آزاری با شکایت همسر

مرد ورزشکاری که از سوی همسرش متهم به کودک آزاری شده است، با قرار سه میلیاردتومانی بازداشت شد تا به اتهاماتش رسیدگی شود. به گزارش خبرنگار ما، شکایت از این مرد را نه خانواده بچه ها، بلکه همسرش به ماموران پلیس ارائه داد. این زن به ماموران گفت: همسرم چند کودک را به خانه آورده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

او گفت: من همسر دوم شوهرم هستم و بعد از اینکه همسر اولش از او جدا شد، با شوهرم ازدواج کردم. یک روز به صورت اتفاقی به خانه آمدم و شوهرم و پسربچه ای را که در خانه بود در شرایط نامناسبی دیدم. این موضوع به شدت من را تحت تاثیر قرار داد. شوهرم به من گفت خیلی از کارش پشیمان است، عذرخواهی کرد و از من خواست او را ببخشم، من هم قبول کردم و فکر کردم اشتباه کرده است. تا اینکه مدتی بعد متوجه شدم شوهرم همچنان کارهای خلاف می کند. برای اینکه مدرکی برای این کار داشته باشم، در خانه دوربین کار گذاشتم و فیلم برداری کردم. چهار بچه قربانی شوهرم شدند.

با شکایت این زن، شوهر او بلافاصله بازداشت شد. این متهم روز گذشته به شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران برده شد. او به پای همسرش افتاد و درخواست بخشش کرد و گفت توبه می کند. با اینکه همسرش گفت اگر شوهرش توبه کند، او را می بخشد، اما قضات دستور بررسی دقیق در پرونده را صادر کردند و خواستار فیلم های مورد ادعای زن جوان شدند.

این زن به قضات گفت: من فکر می کردم شوهرم همسر اولش را به خاطر مشکلات و اختلافات شخصی طلاق داده است، اما بعد از این ماجرا متوجه شدم که همسر اول شوهرم خواستار طلاق شده و علت آن هم انحراف اخلاقی شوهرم بوده است، اما من حالا از این مرد دو بچه دارم و ترجیح می دهم اگر توبه و عذرخواهی کند، او را ببخشم.

با توجه به اینکه هنوز شکایتی از سوی خانواده هیچ کودکی به ماموران داده نشده است، احتمال داده می شود که قربانیان این مرد با توجه به اینکه کم سن وسال بودند، از ترس موضوع را مخفی کرده باشند، بااین حال قضات شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران دستور رسیدگی ویژه به این پرونده را صادر کردند و متهم با قرار سه میلیاردتومانی به بازداشتگاه فرستاده شد تا فیلم ها مورد بررسی قرار گیرند.