آرشیو چهار‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸، شماره ۳۶۱۸
ورزش
۱۴

خبر

پیشنهاد بازیکن راگبی آمریکا به ایران: کاخ سفید را بزنید

 بازیکن سابق تیم ملی راگبی آمریکا حمله ایران به کاخ سفید را خواستار شد. این صحبت او واکنش های زیادی را بین کاربران در شبکه های اجتماعی آمریکایی ایجاد کرده است.آلبرت هاینسورت ستاره سابق تیم راگبی در آمریکا در صفحه اجتماعی خود حمله ایران به کاخ سفید را خواستار شد. او در اینستاگرام خود عکسی از کاخ سفید منتشر کرد که خط قرمزی روی آن کشیده شده بود و زیر آن نوشت: «ایران، آگر قصد حمله به آمریکا را داری، این عکس برای شما. فقط سعی کنید ما را نجات دهید. مردم نمی توانند جنگ را شروع کنند».به گزارش فاکس نیوز، کاربران در پست های مختلفی در شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی به این ورزشکار داشته اند و بعضی ها این پیام او را تمجید کرده اند و بعضی ها نیز حتی خواستار زندانی شدن این ورزشکار شده اند.

پرسپولیس از کالدرون زمان خواست

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به سرمربی خود خواستار فرصت کوتاهی شد تا مطالباتش را پرداخت کند. به گزارش ایسنا در حالی که قرار بود با حل مشکلات مالی، گابریل کالدرون روز پنجشنبه عازم ایران شود اما پرسپولیسی ها نتوانستند تا این لحظه مطالبات مالی او را پرداخت کنند و از این رو از او درخواست فرصت کوتاهی کردند. هیئت مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد و با ارسال نامه ای به گابریل کالدرون به تشریح اقدامات انجام شده در نقل و انتقالات و وضعیت اردوی تیم پرداخت. در این نامه درباره پرداخت قرارداد بازیکنان و مسائل دیگر هم توضیحاتی به سرمربی تیم ارائه شد. هیئت مدیره پرسپولیس در این نامه از سرمربی آرژانتینی تیمش خواسته فرصت کوتاهی بدهد تا از این طریق پرسپولیسی ها بتوانند مطالبات مالی او را پرداخت کنند.

سر بی کلاه برخی از مربیان از حقوق 6 میلیونی

طبق مصوبه ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی، افراد صاحب سهمیه المپیک مستحق دریافت حقوق 6 میلیونی می شوند؛ بر این اساس و طبق 29 سهمیه کسب شده فعلا این مصوبه شامل 45 نفر خواهد شد. یکی از سهمیه ها به نام دوچرخه سواری و در بخش جاده کسب شده اما هنوز ورزشکاران اعزامی در این رشته مشخص نیستند. به همین دلیل در فهرست حقوق بگیران نامی از رکاب زن المپیکی و مربی آن دیده نمی شود. البته به محض مشخص شدن رکاب زن اعزامی و مربی او، نام آنها نیز به فهرست حقوق بگیران اضافه خواهد شد.دیگر اینکه پرداخت حقوق مصوب ستاد عالی برای مربیان فقط شامل مربیان داخلی می شود. به همین دلیل برای مربیان ورزشکارانی مانند احسان حدادی و حسن تفتیان که خارجی هستند، حقوقی لحاظ نشده است.