آرشیو چهار‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۲۲۴۰۳
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

در اولین 22 بهمن در گام دوم انقلاب، دوره ای جدید و سرشار از جوانی و پرانگیزگی برای انقلاب اسلامی ایران آغاز شد. باید منتظر ریزش ها و رویش های جدیدی باشیم و اجازه ندهیم به درخت تنومند انقلاب، آفتی برسد.

محمدتقی صفری

پاسخی که دشمنان نظام اسلامی در 22 بهمن 98 دریافت کردند اتمام حجت مردم ایران با استکبار جهانی و هم پادوهای داخلی و منطقه ای اش بود.

داریوش مدرسی- ساوه

آمریکا همه امکاناتش در داخل ایران را به کار گرفت تا کشورمان را به زانو درآورد. ولی مردم در 22 بهمن نشان دادند که سربازان داخلی آمریکای خبیث در ایران که همان نفوذی ها هستند به زودی خلع سلاح خواهند شد.

4467—0922

چهل سال است تمام دولتمردان خبیث و تروریست های آمریکایی، تمام گزینه ها را روی میز گذاشته اند و حال تنها دو گزینه دیگر باقی است، یا هر چه سریع تر از غرب آسیا با ذلت فرار کنند و یا تابوت ها را برای حمل جنازه های سربازانشان آماده نمایند.

0208—0911

مهم ترین پیام راهپیمایی 22 بهمن ملت قهرمان و بابصیرت ایران به شیطان بزرگ این بود که ملت شهیدپرور ایران اسلامی زیر سخت ترین شرایط اقتصادی (شبیه شعب ابیطالب(ع)) و به قول شیطان بزرگ فشار حداکثری، پشت رهبری را خالی نکردند و همه قاسم سلیمانی وار در صحنه بودند و نگذاشتند که فرزندانمان در کتابهای تاریخ آینده بخوانند که امام خامنه ای عزیز تنها ماند! جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه بسیار بیشتر از سال های قبل برگزار شد تا مشت محکمی باشد بر دهان استکبار جهانی و شیطان بزرگ!

8988—0938 و 6960—0936

در آغاز گام دوم انقلاب با عنایت حضرت حق، امت خمینی کبیر باید چنان انتخاباتی را رقم بزنیم که ریشه لیبرالیسم را که در کرسی تقنینی و اجرایی جا خوش کرده اند برای همیشه بخشکاند تا در محضر شهدا به ویژه سردار دلها حاج قاسم عزیز شرمنده نباشیم.

طباطبایی

آقای روحانی! ببینید درمسیر مردمی هستید که قیامت در تشییع جنازه شهید دلها سلیمانی عزیز به پا کردند یا همداستان احزاب خودفروخته و جاده صاف کن غرب!

6858—0919

متاسفانه برخی فتنه گران که در کودتای رنگی ناکام 1388 همنوا با شیطان بزرگ و رژیم جعلی و آل سعود به آتش فتنه می دمیدند نه دموکراسی را قبول دارند نه به آن پایبندند و ثابت کرده اند که جز دروغ، نیرنگ و خشونت طلبی هیچ برنامه و اهدافی برای حل مشکلات کشور و مردم ندارند.

عبدا...- شیراز

کسانی که در فتنه 88 حضور فعال داشته و به رغم اختلاف رای 13 میلیونی مدعی تقلب شدند و بر آتش فتنه دمیدند باز هم در تدارک لیست برای تهران و شهرستان ها برای مجلس شورای اسلامی هستند! واقعا جای شگفتی است.

2138—0917

از دستگاه قضایی درخواست می شود با شایعه سازان که برای بدنام کردن نهادهای قانونی مثل شورای محترم نگهبان دست به شایعه سازی و انتشار شایعه می زنند برخورد جدی نماید.

2977—0933

اگر قرار بر رفراندوم باشد ابتدا باید نظر مردم در مورد عملکرد 6 ساله دولت را پرسید. این نظرخواهی نشان خواهد داد که عمده مشکلات کشور با عدم توجه و عدم انگیزه در دولتمردان ارتباط دارد. آقای روحانی باید این سوال را مطرح کنند که مردم به وعده ها و عملکرد دولت ایشان چه نمره ای می دهند؟

4610—0902

رئیس جمهور محترم! لطفا به جای حاشیه سازی ها و انفعال در برابر غرب مستکبر، برای تقویت و عزت پاسپورت وزیر امور خارجه کشورمان هم که شده کاری کنید و برای مهار مشکلات اقتصادی تدبیری بیندیشید!

6043—0916

در خبرها آمده بود که رئیس پارلمان کویت در نشست پارلمان عربی در اردن نسخه معامله قرن ترامپ را به سطل آشغال انداخته! حتی کویت پس از سال ها سرسپردگی به شیطان اکبر متوجه شده است! شگفتا از برخی مسئولین ما که پس از 7 سال مذاکره با شیطان اکبر و اثبات بدعهدی و خباثت او و این همه خسارت به کشور و ملت باز هم سخن از مذاکره می گویند؟!

سوری

پیوند آقای رئیس جمهور با اصلاح طلبانی که قانون اساسی کشور را قبول ندارند هر روز بیشتر آشکار می شود. تعبیر آقای روحانی از انتخابات به تشریفات خطایی قابل تامل بود که نباید به راحتی از کنار آن عبور کرد.

6043—0916

در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در شرایطی که استکبار جهانی با تمام توان خود و بهره گیری از ابزارهای زر و زور و تزویر سعی در ضربه زدن به انقلاب را داشت، خداوند منان بحمدالله، مکرشان را به خودشان برگرداند و سیلی های سختی از جبهه مقاومت خوردند و شهادت سردار دل ها حاج قاسم عزیز مالک اشتر زمان تمام نقشه های جنایتکاران و اذناب داخلی آنان را نقش بر آب کرد. ان شاءالله تا ظهور حضرت حجت همین راه تداوم یابد.

8507—0918

ترامپ رئیس جمهور آمریکا وقتی در کنگره این کشور در مورد ایران صحبت کرد و موضع گرفت همه اعضای کنگره از جمهوری خواه و دموکرات با وجود اختلاف های بین خودشان او را تشویق کردند. قابل توجه غربگرایان کشورمان که بدانند چه قدر خائن به وطن هستند.

2805—0916