آرشیو چهار‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۴۸۲۵
ورزش
۱۸

خط خبر

حضور ورزشکاران در راهپیمایی

ایسنا : جامعه ورزش همگام با اقشار مختلف مردم دیروز در راهپیمایی 22 بهمن حماسه باشکوه دیگری را خلق کردند. ورزشکاران زیادی به همراه مدیران ورزش کشور در این راهپیمایی شرکت کردند. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش که در میان مردم بود، گفت: «در راهپیمایی 22 بهمن جوانان و قهرمانان و نخبه های ورزش کشور حضور گسترده ای دارند و افتخارات آنها متعلق به مردم و برای شادی دل آنهاست.»

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان

فارس : نشریه اماراتی از رده بندی جدید AFC خبر داد که فوتبال ایران بدون تغییر در رده بندی پنجم آسیا باقی مانده است. در جدیدترین رده بندی با اعلام این رسانه فوتبال ایران با کسب 82 امتیاز در رده پنجم ماند تا سهمیه باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 2021 و 2022 مشخص شود. به این ترتیب سهمیه فوتبال ایران همچنان 2+2 خواهد بود و قهرمان لیگ برتر و جام حذفی به صورت مستقیم وارد این مسابقات می شوند و تیم های دوم و سوم لیگ باید از پلی آف شروع کنند.

عذرخواهی از طرفداران کی روش

تسنیم : پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد. خداداد عزیزی با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفت: «از کی روش به ویلموتس و از او هم به اسکوچیچ رسیدیم. از طرفداران کی روش عذرخواهی می کنم. مدتی از رفتار او انتقاد می کردم، اما هیچ وقت در حدی نبودم که از لحاظ فنی در مورد کی روش صحبت کنم. فدراسیون فوتبال هم خودش نمی داند چه کار می کند. البته فدراسیون اختیاری در مورد انتخاب اسکوچیچ نداشت!»

اردوی نوروزی تیم ملی فوتسال

دنیای اقتصاد : روز یکشنبه دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال برای بازی های قهرمانی آسیا برگزار شد و با توجه به تعویق بازی های فوتسال قهرمانی آسیا زمان جدید این بازی ها هنوز مشخص نیست. با برنامه ریزی جدید، کادر فنی تیم ملی فوتسال ناچار است در نوروز بازیکنان را به اردو فرا بخواند.

همسر کیمیا مقصر است!

ایسنا : سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان ایران در ماجرای مهاجرت کیمیا علیزاده، نقش همسر او را پررنگ می بیند. مهرو کمرانی گفت: «بعد از این همه تاریخ سازی که کیمیا علیزاده داشته، کسی نمی تواند بگوید رفتن او بی اثر بوده است. او یک اسطوره برای ورزش بانوان است که همیشه اثرگذار بوده است. قطعا این تصمیمی بود که همسرش گرفته بود و کیمیا هم باید می پذیرفت.»