آرشیو چهار‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۴۵۸۴
جامعه
۱۳
ویژه

جابه جایی یک میلیون 635 هزارو 281 نفر در یوم الله 22 بهمن 98

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: امروز(دیروز) در چهل و یکمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و برگزاری مراسم چهلم سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یک میلیون 635 هزار و 281 نفر با متروی تهران جابه جا شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، محسن محمدیان با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: متروی تهران از ابتدای صبح با آمادگی کامل و با تلاش همکارانم در بخش های مختلف شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ تمام توان خود را برای ارایه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفته و بنا بر آمار به دست آمده از ابتدای صبح و آغاز خدمات رسانی تا پایان مراسم، یک میلیون 635هزارو 281نفر با متروی تهران و حومه به صورت رایگان جابه جا شدند. وی افزود: به منظور جابه جایی بهتر مسافران فاصله حرکت قطارهای مترو به خصوص در خط 4 که ایستگاه های آن در مسیر راهپیمایی قرار داشتند، به 2 دقیقه کاهش یافت.

گفتنی است تعداد استفاده کنندگان از مترو برای شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.