آرشیو پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۵۵۹۹
رسانه: رادیو و تلویزیون
۶
گزارش

شبکه های استانی پیشتاز در انجام رسالت رسانه ملی

تولید 2755 ساعت برنامه ویژه دهه فجر

معاونت امور استان های رسانه ملی و شبکه های استانی صدا و سیما با برنامه ریزی گسترده، رسالت رسانه ای خود را در گرامیداشت دهه فجر و یوم الله 22 بهمن امسال به انجام رساندند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، این معاونت و شبکه های استانی رسانه ملی، برنامه ریزی جامعی برای تولید و پخش برنامه های متنوع در ایام دهه فجر امسال و نیز پوشش گسترده راهپیمایی مردمی در یوم الله 22 بهمن داشتند.

بر این اساس و با توجه به اهمیت نحوه پوشش رسانه ای حماسه 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی که مقارن با چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بود، از اولین ساعات 22 بهمن سال 98، معاون امور استان ها به همراه 93 نفر از همکاران ستادی و پشتیبانی معاونت و شبکه شما و 6862 نفر از همکاران مراکز استان ها در محل کار حضور داشته و به لطف الهی و با اهتمام گسترده، راهپیمایی روز 22بهمن را با رویکرد هم افزایی، ایجاد شور و نشاط، تحکیم وحدت و انسجام ملی به شکل باشکوهی منعکس کردند.

با وجود شرایط جوی ناپایدار و بارش برف و باران سنگین در برخی استان ها از جمله گیلان، کار تصویربرداری و تولید گزارش های مردمی و انعکاس حضور گسترده در راهپیمایی بدون خلل انجام پذیرفت.

در مجموع صدا و سیمای مراکز، حدود 2755ساعت برنامه رادیویی و تلویزیونی با موضوع دهه فجر و روز 22 بهمن تولید کرده اند که 1705 ساعت آن رادیویی و 1050 ساعت آن تلویزیونی بوده است.