آرشیو چهار‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸، شماره ۴۸۵۳
بانک و بیمه
۱۳

خبر بنگاه ها

راه اندازی دبیرخانه الکترونیکی 24 ساعته در بانک تجارت

گروه بنگاه ها : بانک تجارت در پی شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ تندرستی مشتریان و مراجعان، امکان پیگیری مکاتبات مشتریان خود را به صورت آنلاین از طریق دبیرخانه 24 ساعته سایت اینترنتی خود فراهم کرد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در پی شیوع ویروس کرونا در کشور که تمامی جامعه را در بر گرفته، یکی از راهکارهای مهم و حیاتی مقابله با آن، کنترل و کاهش ترددهای غیرضرور و همچنین اجتناب از حضور در فضاهای عمومی و پرجمعیت همانند مراکز خرید، بانک ها و... است.بنا بر این گزارش مشتریان بانک تجارت به منظور حفظ سلامت خود، پرسنل بانک و سایر هموطنان و جلوگیری از مراجعات حضوری و همچنین کاهش ارسال و مراسلات، می توانند از طریق دبیرخانه 24 ساعته سایت اینترنتی بانک تجارت نسبت به ارسال و پیگیری نامه اقدام کنند.

شعب کشیک بانک اقتصاد نوین در ایام نوروز اعلام شد

گروه بنگاه ها : به منظور رفاه حال مشتریان، شعب بانک اقتصادنوین در ایام تعطیلات نوروز به صورت کشیک آماده ارائه خدمت به هم وطنان خواهند بود.به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ شعب کشیک این بانک در روزهای دوم تا چهارم فروردین ماه 1399 باز بوده و از ساعت 9 تا 12:30 آماده ارائه خدمت به مشتریان هستند.

بر این اساس شعب تهرانپارس، چهارراه دیباجی، میدان ونک، میدان فردوسی و ستارخان به عنوان شعب منتخب شهر تهران و شعب طالقانی کرج، فرهنگ ساری، آمل، چالوس، گلسار رشت، ولیعصر گرگان، میدان آزادی قزوین، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، میدان آزادی اصفهان، مطهری یزد، معالی آباد شیراز، میدان آزادی کرمان، کیانپارس اهواز، امام بوشهر و احمدآباد مشهد در سایر استان ها به عنوان شعب کشیک، خدمات مورد نیاز مشتریان و مسافران نوروزی را ارائه خواهند کرد.همچنین ساعت کار شعب این بانک در روزهای کاری پنجم تا چهاردهم فروردین ماه 1399 از ساعت 8:30 تا 13 خواهد بود.علاوه بر این تمهیدات لازم برای پول رسانی به خودپردازهای بانک اقتصادنوین اندیشیده شده و این خودپردازها به صورت 24 ساعته آماده تامین وجوه نقد مورد نیاز مشتریان خواهند بود.

تقویت سامانه برخط بیمه کوثر

گروه بنگاه ها : به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رضایت مشتریان پشتیبانی از سامانه برخط بیمه کوثر افزایش یافت. مسوولان بیمه کوثر براساس ابلاغیه بیمه مرکزی مبنی بر خرید برخط بیمه نامه شخص ثالث وسایل نقلیه، پشتیبانی از سامانه برخط شرکت را افزایش دادند. بیمه گذاران با مراجعه به تارنمای شرکت می توانند بیمه نامه های شخص ثالث اتومبیل، بدنه اتومبیل، آتش سوزی، درمان مسافرتی و حوادث را خریداری کنند.