آرشیو چهار‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، شماره ۲۲۴۷۱
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

کارنامه اصلاح طلبان در  دستان دولت فعلی  و مجلسی است که روزهای پایانی را سپری می کند و بهتر است بدانند این کارنامه مردودی را که مردم به دست آنان داده اند نتیجه عملکردشان است نه چیز دیگر.

1237—-021

چند سال قبل اصلاح طلبان جنگ روانی در کشور راه انداختند که اگر رقیب آنان در انتخابات پیروز بشود نرخ دلار 5 هزار تومان و قیمت پراید به 30 میلیون تومان خواهد رسید. آیا خجالت نمی کشند که امروز خودشان نرخ دلار را به 16 هزار تومان و قیمت پراید را به نزدیک 90 میلیون تومان رسانده اند.

4958—-0916

نماینده مجلسی که با دادن شام و ناهار و با خرید رای به مجلس راه پیدا کرده باشد طبیعی است که در قبال امتیازهای پیشنهادی دولت و دولتی ها به وکیل الدوله تبدیل خواهد شد. چیزی که در این سال ها در این مجلس در شرف پایان دیدیم و غصه خوردیم.

7451—-0912

دستگاه قضایی و مسئولان دستگاه های ذی ربط اخبار سیما را مشاهده می کنند؟! هفته ای نیست که اخبار تلخ در حوزه های مختلف به ویژه در بخش کشاورزی و صنعت شنیده نشود. آخرین مورد آن بذر سیب زمینی است و ریشه اصلی آن هم انحصار واردات در دست چند نفر است. تقاضای عمومی این است که دستگاه قضا هرچه سریع تر به این آشفتگی ها پایان دهد.

ابوالقاسمی

هم اکنون کشتی های حامل بنزین در آب های بین المللی به سوی سواحل ونزوئلا به پیش می رود. باید از طریق رسانه های متعدد نوشتاری و تصویری و... به آمریکایی ها پیام داده شود که اگر دست از پا خطا کنند و کوچک ترین تعرضی به کشتی های نفتی ما نمایند هزاران جنازه آمریکایی را باید از افغانستان، خلیج فارس، عراق، سوریه، لبنان و عربستان به کشور کرونا زده شان برگردانند.

بیگی

اردوهای جهادی، جلوه گاه ایثار و تفکر انقلابی و تحول گرا هستند و طلاب و جوانان دارای این تفکر در مساعدت به بیماران و کادر درمانی بیمارستان ها برای مقابله با این ویروس منحوس کرونایی خوش درخشیدند و منشا اثر ماندگار شدند. خداوند بر عزتشان بیفزاید. خدمت بی منت به مردم، خود را بدهکار انقلاب و مردم دانستن و حفظ کرامت انسانی از شاخصه های این روحیه جهادی است که باید در مسئولین هم متبلور شود.

2842—-0910 و 0219—-0918

از کی وزیر نفت دغدغه بیکاران را دارند؟ آیا فقط همین نمایندگان رد صلاحیت شده و مطرود ملت بیکارند؟ چرا وقتی به جای بستن قرارداد با شرکت های داخلی، توتال بدعهد و شرکت های خارجی را ترجیح می دادید دغدغه بیکاری جوانان و متخصصان داخلی را نداشتید؟!

دکتر طوسی زاده

مردم رفتار و عملکرد مسئولان را تحت نظر بگیرند و آنها را امر به معروف و نهی از منکر کنند و معنی این امر و نهی هم فقط خواهش و تقاضا نیست، بلکه مطالبه است یعنی مردم شرعا حق  دارند و باید از مسئولان حکومت مطالبه کنند...«بخشی از خطبه های نماز جمعه امام خامنه ای است» اگر مطالبه گری در جامعه نباشد و هر کس دنبال کار خود باشد اوضاع جامعه روز به روز بدتر از قبل خواهد شد. قشر نخبه و جوان کشور باید نهضت مطالبه گری راه بیندازد.

8942—-0912

برای تحقق شعار سال «جهش تولید» بر مسئولان فرض است که بیشترین توان خود را برای راه اندازی شرکت ها و کارخانه های در شرف تعطیل و یا تعطیل شده مصروف دارند تا کارگران بیکار به سر کار آیند و کسب و کارها رونق بگیرد.

6263—-0938

ستاد تنظیم بازار و متولیان امر بازرسی و نظارت و سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده چه پاسخی برای مردم دارند که دی و بهمن سال قبل لوبیا چیتی 15-16 هزار تومان بود و 2-3 ماه بعد مردم باید 35-40 هزار تومان یعنی با بیش از 100 درصد افزایش قیمت بخرند؟

حامدی

یک رویه نادرستی در دولت تدبیر باب شد که متضرر اصلی آن مردم بودند. به این صورت که پس از التهاب و گرانی غیرقابل قبول مثلا در قیمت خودرو شورای رقابت تشکیل جلسه می دهد و قیمت های غیرواقعی را مثلا کاهش می دهد و دوباره پس از چند ماه کم کم افزایش قیمت ها مجددا ادامه می یابد!

8390—031

دولت تدبیر و مجلس ناکارآمد، در تولید دلال رتبه یک جهانی را به خود اختصاص داده اند. بهترین دستاوردشان هم برجام است که خسارت محض بود.

7215—0915

برای رشد جمعیت باید مقدماتی در خانواده ها فراهم شود که مهم ترین آن ها بحث مسکن و بهبود معیشت خانواده هاست. امیدوارم مجلس آینده برای فراهم کردن این تمهیدات قدم های تاریخی بردارد.

0883—031

«پاسخ روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه»

«در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه در تاریخ 1399/02/20 با موضوع «رفتارهای خارج از عرف در اتوبوس» ضمن تشکر از شهروند گرامی، اعلام می دارد: با تاکید بر رعایت حریم و حقوق شهروندی، به عوامل مربوطه در خصوص نظارت مستمر توجه لازم داده شد.

شایان ذکر است، با توجه به حریم و حقوق شهروندی جز ء مسئولیت اجتماعی هر فردی است که اتوبوسرانان نیز ملزم به رعایت و توجه آن می باشند.

از شهروندان گرامی تقاضا می شود جهت پیگیری درخواست های خود، مراتب را با ذکر اطلاعات تکمیلی شامل زمان، خط و شماره اتوبوس به سامانه 1888 اعلام نمایند.»

«پاسخ روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب»

در پاسخ به مطلب مندرج در کیهان به تاریخ 99/02/17 با موضوع «وضعیت بد سرویس های بهداشتی نمایشگاه شهر آفتاب» به آگاهی می رساند:

1- بنا به دستور ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا بیش از 3 ماه است که نمایشگاهی در این مجموعه برگزار نشده است و از آنجایی که زمان برگزاری نمایشگاه ها زمان مناسبی برای سنجش خدمات ارائه شده است، در ایامی که هیچ عنوان نمایشگاهی برگزار نشده علی القاعده نمی توان وضعیت خدمات را ارزیابی کرد.

2- نمایشگاه شهر آفتاب بر اساس آخرین استانداردهای روز بین المللی بنا شده است و سرویس های بهداشتی نیز از این امر مستثنی نیست و از لحاظ تعداد و کیفیت در سطح قابل قبولی قرار دارد.

3- بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته (اسناد موجود است)، در سال 98 میزان رضایت مشارکت کنندگان از نظافت مجموعه نمایشگاهی که شامل سرویس های بهداشتی نیز می باشد، بیش از 76 درصد بوده است و این موضوع موید وضعیت مناسب نظافت سرویس های بهداشتی است.

 «پاسخ روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران»

«در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه وزین با موضوع «فعالیت زباله گردها» به آگاهی می رساند؛ پیرو ابلاغیه معاون محترم خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران کلیه فعالیت های تفکیک در مبدا مناطق 22 گانه از تاریخ 98/12/12 تا اطلاع ثانوی تعطیل گردیده که بر اساس بازدیدهای به عمل آمده توسط ناظرین این سازمان کنترل لازم انجام شده است لذا فعالیت های مشاهده شده در سطح مناطق مربوط به عوامل غیرمجاز بوده که در صورت مشاهده با استفاده از نیروهای نواحی و مناطق برخورد لازم صورت گرفته و گزارش مصور به منطقه ابلاغ می گردد.»