آرشیو پنج‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، شماره ۲۲۴۷۲
صفحه آخر (جهان)
۱۲

حزب الله لبنان: نابودی اسرائیل قطعی است

حزب الله لبنان دلیل افزایش فشارها بر محور مقاومت را افزایش قدرت و دستاوردهای بزرگ آن در سطح منطقه خوانده و گفته، به یقین اسرائیل 25 تا 40 سال دیگر وجود نخواهد داشت.

«سیدهاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان، در گفت وگو با شبکه «المیادین» تاکید کرده رژیم صهیونیستی در برابر قدرت مقاومت تا بیش از 25 تا 40 سال آینده دوام نخواهد آورد. او همچنین همه اقدامات رژیم صهیونیستی در محاصره، اعمال فشار، الحاق بخش های دیگری از فلسطین به خاک سرزمین های اشغالی و یهودی سازی را به دلیل ترس این رژیم آن از آینده خواند.

رئیس شورای اجرایی حزب الله، این را هم گفته گفته که: «اسرائیل می داند یک واقعیت در معادله وجود دارد، نام آن مقاومت و محور مقاومت است. این معادله در پی پیروزی های لبنان، فلسطین و منطقه شکل گرفته است.»

صفی الدین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از حضور «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، برای حمله به همه اشکال مقاومت سوء استفاده می کند، گفته: «این حمله از ایرانی که حامی نخست مقاومت است شروع می شود تا شهید قاسم سلیمانی و حتی حملات اسرائیل به کشورهایی هم که ارتباطی با مقاومت دارند نظیر سوریه رسیده است.»