آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۷۳۷۹
اقتصادی
۸
بنگاه

چهل و یکمین شعبه بانک توسعه تعاون استان تهران در پونک گشایش یافت

چهل و یکمین شعبه بانک توسعه تعاون در استان تهران در منطقه پونک با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گشایش یافت. حجت الله مهدیان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم گشایش این شعبه اظهار داشت: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی تعاونگران و کارآفرینان، قادر به پاسخگویی به نیازهای بانکی عموم مردم نیز می باشد. سبد متنوع خدمات سپرده ای و تسهیلاتی برای کاربردهای متنوع عموم مردم و فعالان اقتصادی و همچنین ارائه خدمات تخصصی از قبیل صدور اعتبار اسنادی، خدمات ارزی و صدور ضمانت نامه در شعب بانک ارائه می شود. مهدیان با اشاره به اهمیت خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات فیزیکی به شعب گفت: گسترش خدمات الکترونیک و ترویج بانکداری دیجیتال در سامانه های آنلاین بانک در زمره راهبردهای اصلی بانک توسعه تعاون می باشد و همچنین با توجه به تراکم جمعیتی در برخی نقاط تهران و همچنین سراسر کشور، لزوم راه اندازی شعبه برای ارائه به ساکنان مناطق مختلف حائزاهمیت و کارگشا است.

مهدیان شعبه جدید پونک را یک واحد بانکی ممتاز متشکل از همکاران مجرب بانک توسعه تعاون معرفی نمود که آماده ارائه خدمات به عموم شهروندان محترم، جهت دریافت خدمات عمومی و تخصصی بانکی و مالی است. وی در این رابطه خاطرنشان کرد: طی چند ماه اخیر با اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی، سه شعبه در مناطق مهم و پرجمعیت تهران افتتاح گردیده است و این شعب هم اکنون در میدان نبوت، امامزاده حسن و پونک آماده خدمت رسانی هستند.

مهدیان خطاب به همکاران بانک اعلام کرد: رویکرد خدمتگزاری به مراجعان و ارائه راهکار برای مسائل مشتریان، گره گشایی از مشکلات ارباب رجوع و ارائه راهنمایی مناسب و مشاوره های کارگشا باید همواره سرلوحه همکاران قرار گیرد. مدیرعامل بانک توسعه تعاون ساماندهی باجه های بانک را نیز از مهم ترین برنامه های بانک در سال جاری عنوان کرد و افزود: باجه های بانک در صورت امکان و کسب مجوز لازم، به شعبه ارتقا می یابند و درصورتی که این امکان فراهم نباشد نیز سطح خدمات و دسترسی های باجه تا حد شعبه ارتقا خواهد یافت. گفتنی است در این مراسم سیدباقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک، معادی معاون شعب و بازاریابی، ذوالفقاری معاون مالی و پشتیبانی، شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، محمدی مدیر امور استان ها و شعب، البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری، اسدی مدیر حقوقی و شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران نیز حضور داشتند.

شایان ذکر است مسئولیت شعبه پونک نیز بر عهده خانم لرنی از همکاران باتجربه و مشتری مدار بانک می باشد و شعبه در پونک، خیابان عدل، تقاطع میرزابابایی واقع شده است.