آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۵۶۹۱
رسانه: رادیو و تلویزیون
۶

آخرین تحولات کرونا ای هفته در طبیب

برنامه تلویزیون «طبیب» این هفته میزبان پزشکان و متخصصانی است که هر یک علائم، هشدارها و راه های پیشگیری و درمان یک بیماری خاص را بررسی می کنند.

به گزارش فارس، برنامه طبیب که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و موضوع پزشکی خاصی را بررسی می کند، امروز با حضور فوق تخصص قلب، پیشگیری از بیماری های قلبی را بررسی خواهد کرد و پزشکی دیگر با فوق تخصص غدد کودکان، چاقی اطفال را بررسی می کند.

همچنین فردا پزشک فوق تخصص عفونی با موضوع کرونا و آخرین تحولات و همچنین دکترای جراح استخوان و مفاصل با موضوع تعویض مفصل زانو مهمان آنتن شبکه سه در برنامه طبیب خواهند بود.

طبیب همچنین سه شنبه 10 تیر پذیرای دکترای روماتولوژیست با موضوع دردهای روماتیسمی و پیشگیری از آنها و حکیم متخصص جراحی عمومی با موضوع آخرین متدهای جراحی چاقی و پاسخ به سوالات مخاطبان در خصوص این موضوع در طبیب حضور خواهد یافت.

برنامه تلویزیونی طبیب، چهارشنبه 11 تیر میزبان متخصص طب ایرانی با موضوع پاسخ به پرسش های مخاطبان و همچنین دکترای متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه، بیهوشی در بیماران چاق را بررسی خواهد کرد.

بخش معرفی دمنوش ها و غذاهای ارزان و پرخاصیت، آیتم ورزش در خانه، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسائل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت طبیب است. این برنامه گفت وگو محور با هدف اطلاع رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته های مختلف پزشکی بوده که به تهیه کنندگی علی زاهدی تولید شده و اجرای آن برعهده پیمان طالبی است. طبیب هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 و 30 دقیقه به مدت 60 دقیقه به صورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می شود.