آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۹۷۹۸
ورزشی
۱۱

گل محمدی: غیبت هواداران به سود پرسپولیس نیست

 سرمربی تیم پرسپولیس گفت: مذاکره باشگاه با کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی صحت ندارد و این موضوع زاییده ذهن افرادی است که می خواهند برای ما حاشیه سازی کنند.یحیی گل محمدی دیروز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان افزود: خوشحالم که  بعد از مدت ها خود را برای انجام یک دیدار زیبا آماده می کنیم. من با فوتبال زنده هستم و هیچ فوتبالی ای نمی تواند بدون این رشته زنده بماند.

وی ادامه داد: شرایط سختی را تجربه کردیم و این اتفاق برای نخستین بار در تاریخ فوتبال رقم خورد. خوشبختانه تصمیم بسیار خوبی برای ادامه مسابقات گرفته شد و اگر  این طور  نمی شد خانواده فوتبال آسیب جدی می دید.سرمربی تیم  پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم خود را به مرز آمادگی برسانیم. هیچ تیمی نمی تواند بگوید که صد درصد آماده است، زیرا برای رسیدن به شرایط بازی باید چند مسابقه را پشت سر بگذاریم.گل محمدی تصریح کرد: امشب مقابل تیم با انگیزه پیکان بازی داریم و آن ها برای خروج از انتهای جدول نیاز به امتیاز دارند. متاسفانه  اوساگونا را به دلیل فراهم نشدن پرواز، انصاری را به دلیل مصدومیت، رسن را به خاطر این که خیلی دیر به ما اضافه شد واستوکس را به جهت بازنگشتن به ایران در اختیار نخواهیم داشت. 

همچنین  ترابی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. با وجود همه مشکلات به موفقیت در این دیدار امید زیادی داریم.وی در خصوص غیبت هواداران افزود: ای کاش این مسابقات در حضور آن ها برگزار می شد، زیرا همه انگیزه ما هستند. مطمئن باشید پرسپولیس به خاطر این که بیشترین هوادار را در فوتبال ایران و آسیا دارد از تمام تیم ها بیشتر ضرر خواهد کرد. 

دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان از چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر امشب از ساعت 21 در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد.در حال حاضر تیم  پرسپولیس با 47 امتیاز در صدر جدول  قرار دارد و تیم پیکان با 15 امتیاز در جایگاه آخر این رقابت ها قرار گرفته است.

 ویسی: می جنگیم

سرمربی تیم  پیکان نیز در نشست خبری گفت: آماده هستیم و در دیدار امشب پابه پای پرسپولیس می جنگیم. ویسی گفت: چون بازی ها حدود 4 ماه تعطیل بوده شرایط همه تیم ها یکسان است و نمی شود گفت که جدول نشان دهنده فاصله ما با پرسپولیس است. شرایط آن ها هم مثل ماست و ما با تمام قوا بازی می کنیم. وی گفت:  من هنوز هم موافق ادامه لیگ نیستم، اما سازمان لیگ تصمیم به برگزاری بازی ها گرفته و ما هم اطاعت کرده و بازی می کنیم. شرایط از قبل خیلی سخت تر است و امیدوارم اتفاق ناگواری برای هیچ فوتبالیستی، خانواده آن ها و عوامل اجرایی مسابقات نیفتد.ویسی در خصوص این که در حین برگزاری مسابقات پروتکل ها رعایت نمی شود، خاطرنشان کرد: چون در مسابقات جو سنگین است و تمرکز کافی برای رعایت پروتکل ها وجود ندارد، مطمئنا اتفاقات ناگواری می افتد و بازیکنان باهم برخورد دارند؛ رعایت پروتکل ها سخت است و عملی نخواهد شد.وی اظهار داشت: ما جدول را فراموش کردیم و به بچه ها گفتیم 9 بازی داریم و باید در این چند بازی باقی مانده جزء 3 تیم اول جدول قرار بگیریم و  شرایط تیم ها یکسان است. با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می کنیم و امیدوار به کسب 3 امتیاز هستیم و به نباختن و گرفتن امتیاز فکر می کنیم.

سرمربی تیم پیکان  گفت: خوشبختانه در تمام بازی های دوستانه بازنده نبودیم و به نباختن عادت کرده ایم و با همین تفکرات وارد مسابقات می شویم.ویسی در خصوص ضعف خط دفاعی پیکان خاطرنشان کرد: خط دفاع پیکان ضعیف نیست، شکل دفاعی ما بد بود. خیلی کار کردیم و در تعطیلات زودتر از اعلام سازمان لیگ تمرینات مان را شروع کردیم. بین خطوط ما فاصله زیاد بود و الان بهتر شدیم و مطمئنا پیکان جدیدی خواهید دید.