آرشیو دو‌شنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، شماره ۷۳۸۰
حوادث
۱۲

پایان درگیری خانوادگی با شلیک به مامور کلانتری

 مامور کلانتری شیراز که برای بررسی ماجرای یک درگیری خانوادگی راهی محل شده بود با شلیک گلوله یکی از طرفین دعوا مجروح شد.

به گزارش پلیس، این رخداد شامگاه جمعه در محله کوی زهرا در شیراز به وقوع پیوست که در این حادثه یک مامور پلیس مجروح و روانه بیمارستان شد اما در کمتر از 3 ساعت متهم و همدستش در عملیات غافلگیرانه پلیس زمین گیر شدند.

سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس در این باره گفت: شامگاه جمعه گذشته ششم تیر از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری و اختلاف خانوادگی در یکی از محله های شیراز به واحد گشت اعلام شد و ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند. به محض ورود واحد گشت در آن محل، 2 نفر که در آن مکان کمین کرده بودند با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند که در این حادثه یکی از کارکنان گشت کلانتری 21 کوی زهرا پس از اصابت ساچمه به بدنش مجروح و راهی بیمارستان شد که به دنبال آن ضاربان از صحنه متواری شدند.

محمدی با اشاره به اینکه دستگیری عاملان اصلی تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت، بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند کمتر از 3 ساعت مخفیگاه آنها را شناسایی کنند. با حضور ماموران در محل مورد نظر، متهمان که غافلگیر شده بودند به سمت آنان تیراندازی کردند؛ در این درگیری متهم اصلی مجروح و پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه در این ماموریت دیگر همدست ضارب نیز دستگیر شد، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه شکاری و تعدادی مهمات مربوط نیز کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.