آرشیو دو‌شنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، شماره ۲۲۴۹۹
صفحه آخر (جهان)
۱۲

منابع صهیونیستی: جنگ با حزب الله یعنی دریافت 1000 موشک در هر روز

منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی به سران این رژیم هشدار دادند، در صورتی که جنبش حزب الله لبنان برای حمله چراغ سبز دریافت کند، هر روز بیش از 1000 موشک به سمت اسرائیل پرتاب خواهد کرد.

منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی اعتراف کردند، بدترین سناریو برای اسرائیلی ها، شلیک بیش از 1000 موشک در روز به اسرائیل است. اگر شاخه نظامی حزب الله چراغ سبز حمله را دریافت کند، حملات گسترده نه تنها در خط مقدم بلکه به عمق اسرائیل با موشک های نقطه زن انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این در حالی است که با وجود اینکه صهیونیست ها تلاش می کنند که ترس و وحشت خود را از جنگ سوم در لبنان پنهان نگه دارند، اما کارشناسان امور رژیم صهیونیستی از ترس مقامات سیاسی و امنیتی این رژیم و سرخوردگی شدید آنها درباره حزب الله خبر می دهند، به طوری که «آویگدور لیبرمن» از مقامات امنیتی سابق رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله شبیه یک ارتش شده است و بسیاری از کشورهای عضو ناتو سلاحی که حزب الله در اختیار دارد را ندارند و حزب الله دشمن شماره یک اسرائیل است.

در همین حال، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» به نقل از منابع امنیتی رژیم صهیونیستی، از برگزاری رزمایش گسترده ارتش این رژیم خبر داد.

یک تحلیلگر کانال 13 تلویزیون صهیونیستی نیز به نقل از منابع امنیتی این رژیم اعلام کرد: نگرانی اسرائیل تصرف شهرک های اسرائیلی است، زیرا این برای نخستین بار خواهد بود و تاثیر مخرب و منفی بر اسرائیلی ها دارد و از این رو، ارتش اسرائیل هر کاری برای ممانعت از آن انجام می دهد. اگر این شهرک ها برای چند ساعت هم به تصرف حزب الله درآید، تصاویری که از آن منتشر می شود، تاثیر تاریخی دارند.