آرشیو سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، شماره ۷۳۸۱
صفحه اول
۱

سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم

و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075  021

پیامک: 3000451213

نظر مردم

مشکل آسفالت و چاله چوله ها در میدان مرکزی میوه و تره بار/ آقای محمودزاده: در میدان مرکزی میوه وتره بار فاز 2 چاله و شکستگی آسفالت زیاده وقتی که وانت را بار می زنیم و سنگین می شود جلوبندی ماشین از بین می رود. در حالی که با گذاشتن کیوسک و گیت ورودی و دوربین از تمامی وانت بارها پول می گیرند. از مسئولان خواهشمندم پیگیری کنند.

افزایش قیمت آهن/ آقای جمالی: مسئولی چند روز پیش اعلام کردند که قیمت آهن آلات ساختمانی باید کاهش پیدا کند اما از آن روزی که این صحبت شد 500 تومان به قیمت آهن افزوده شد.

هر چیزی را که اعلام می کنند باید قیمتش کاهش پیدا کند بدتر می شود.

خروج زباله از مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ/ درخواست یک زندانی: با توجه به عدم خروج زباله ها در اکثر واحدهای ندامتگاه تهران بزرگ طی یک ماه گذشته توسط پیمانکار مربوطه باعث ایجاد بوی بد و زیاد شدن حشرات در داخل بندها شده و با توجه به شیوع بیماری کرونا مشکل زیادی به وجود آورده است. از مسئولان ندامتگاه درخواست پیگیری این موضوع را داریم.

پیگیر حق تسری کارکنان زندان ها باشید/ پرسنل سازمان زندان ها: لطفا پیگیر حق تسری کارکنان زندان ها باشید. حق تسری فوق العاده خاص پرسنل زندان ها سال 91 تصویب و با وجود تصویب قانونی اجرا نگردیده است. لطفا پیگیری بفرمایید.

جوابیه

پاسخ به پیام درج شده در تاریخ 25 اردیبهشت 99 با عنوان یک شهروند: با 12 سال سابقه کار حقوق بازنشستگی اینجانب 570 هزار تومان است.

پاسخ سازمان: حقوق مستمری بگیران متناسب با سنوات پرداخت حق بیمه برقرار می گردد. با توجه به اینکه ایشان 12 سال سابقه بیمه داشته اند مستمری هم متناسب با آن برقرار شده است./مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل