آرشیو سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، شماره ۲۲۵۰۰
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

سخنان عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای با مسئولان قضایی، از اشراف ایشان به موضوعات و درک عمیق مشکلات جامعه و دلسوزی برای حل این مشکلات و معضلات حکایت دارد. خداوند ایشان را برای تداوم انقلاب موفق و محفوظ بدارد. ان شاءا...

8495—0911

در شرایطی که مردم از برخورد با مفسدان اقتصادی ناامید شده بودند خداوند تقدیر کرد که فرد سالم النفسی مانند آقای رئیسی مسئولیت قوه قضائیه را به عهده بگیرد و رسیدگی به پرونده های فساد را شروع کند. امیدواریم با روی کار آمدن دولت انقلابی قدم بزرگ دیگری در حل مشکلات کشور برداشته شود.

8688—0938

رویکرد و اقدامات انقلابی و جهادی قوه قضائیه که موجب کشف انواع و اقسام توطئه ها شده و می شود مایه دلگرمی مردم شده است و ان شاءا... این روند تا ریشه کنی تمام مفاسد تداوم یابد تا کسی جرات خیانت نداشته باشد.

7250—0919 و 1936—0913

برخی نفوذی ها در دولت تصور می کنند با فشار اقتصادی که از طریق ولنگاری قیمت ها بر سر ملت می آورند، می توانند ملت را وادار به تسلیم در برابر شیطان بزرگ و ایادی اش نمایند ولی کور خوانده اند. ان شاءا... به زودی جزای این خیانت خود را  خواهند دید.

1719—0913

از یک طرف ترامپ رئیس جمهور آمریکا تشنه مذاکره برای پیروزی در انتخابات این کشور است. از سوی دیگر دولت آقای روحانی در کشورمان افسار دلار را رها کرده تا فشار اقتصادی به مردم شدید بشود. براندازان داخلی هم مانند خوئینی ها در قالب دلسوزی مردم نامه نگاری های مذبوحانه را شروع کرده اند. در چنین شرایطی ساده اندیشی است که کسی منکر وجود ارتباط بین این حوادث بشود. در این زمان حساس باید پرچم روشنگری و مقاومت را بالا نگه داشت و نگذاشت دشمن به اهداف شوم خود برسد.

3104—0912

معتقدم آقای خوئینی ها با نامه نگاری اخیر خود خواسته بود بگوید از برجام و تحریم ها برای براندازی نظام آبی برای آنان گرم نشده باید با دادن آدرس غلط دیگری به ملت و یک فریبکاری جدید کاری کنند که مردم خیمه انقلاب را رها کنند! ولی کور خوانده اند. نور خدا هرگز خاموش نخواهد شد!

0312—0939

امثال آقای خوئینی ها که این دولت ناکارآمد را روی کار آورده اند نمی توانند اهداف شوم خود را پشت الفاظی مانند «از جانب ملت» پنهان کنند. اگر از جنس مردم بودند حاضر نمی شدند که 8 سال برای فریب مردم از هیچ ترفندی فروگذار نکنند و امروز توپ را به زمین دیگران بیندازند.

8612—0912

آقای خوئینی ها یا همان مرد خاکستری معروف به جای نامه نگاری و انداختن تقصیر مشکلات به گردن دیگری پاسخ بدهد دو شاگرد خود که عامل به شهادت رساندن شهیدان مطهری و مفتح شدند را چگونه تعلیم داده بودند که چنین جنایات بزرگی را مرتکب شدند؟

6043—0916

آقای موسوی خوئینی ها! نیازی نیست نفاق درونی خود را بر مردم آشکار کنی چرا که عملکرد شما و هم قطاران شما و خیانت هایتان به کشور و نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

8455—0912

با تشکر از برادر شریعتمداری به خاطر پاسخ متقن به آمریکا که موسوی خوئینی ها بلندگوی آن شده بود، ما هم می گوییم جناب موسوی خوئینی ها ضعف ها را از دولتی پیگیر باشد که خودشان آن را بر مسند امور گماردند!

8857—0992

لقمان حکیم می فرماید دو چیز را فراموش نکنید: 1- خدای متعال 2- مرگ. ولی متاسفانه آقای خوئینی ها و هم حزبی هایشان هر دو را فراموش کرده اند و تنها یاد کدخدا می کنند.

3530—0911

آلمان بعد از جنگ جهانی دوم از حق داشتن ارتش محروم شد و به جای آن نیروهای تروریستی آمریکا در آنجا مستقرند! ولی اکنون اوضاع آمریکا چنان وخیم است که حتی مرکل که کشورش گویا یک استان آمریکا محسوب می شود می گوید آمریکا رفتنی است اروپا فکری به حال خود کند!

8688—0938

برای جواب منطقی و مستدل آقای شریعتمداری مدیر مسئول محترم روزنامه به نامه موسوی خوئینی ها تشکر می کنم. در ضمن بنویسید آقای خوئینی ها نامه خود را به ظاهر خطاب به رهبری نوشته ولی در حقیقت خواسته به بیگانگان پیام بدهد برای مرحله بعدی فشار خود علیه ایران آماده بشوند.

بیگ زاده

از آقای شریعتمداری مدیر مسئول محترم روزنامه به خاطر پاسخ مستند و منطقی که به نامه آقای خوئینی ها نگاشته اند و در روزنامه چاپ شده تشکر می کنم.

1911—–0913

آقای منتظری! لطفا قاضی های خوب را تشویق و معرفی نمائید تا مردم حقیقت را دریابند و شما هم بر اساس فرمان 8 ماده ای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشویق صالحان و خدمتگزاران عمل کرده باشید.

1154—-0937

12 تیرماه هر سال سالگرد جنایت وحشیانه آمریکا در به شهادت رساندن 290 مسافر بی دفاع هواپیمای مسافربری کشورمان بر روی آسمان خلیج فارس است. ننگ و نفرین به سازمان ملل و شورای امنیت آن که هیچ اقدامی از سوی آنان در جهت محکومیت این عمل جنایتکارانه صورت نگرفت و به یک اظهار تاسف بسنده شد!

0609—-0915

از دولت تحرکی دیده نشد. مجلس طرحی را برای توسعه مسکن در جزایر

خلیج فارس به تصویب برساند و به دولت جهت اجراء ابلاغ نماید.

8853—-0912

قاچاق 35 هزار تن آرد مساوی با خوراک نان 15 روز کشور است چرا در امر مبارزه و یا پیشگیری از قاچاق ارزاق مورد نیاز مردم اقدام جدی صورت نمی گیرد؟ چند قاچاقچی را به سینه دیوار بگذارند مشکل حل خواهد شد.

7424—-0938

در این شرایط کرونایی که باید فاصله اجتماعی رعایت شود، شعبه بانک شهر در ایستگاه مترو صادقیه همواره شلوغ و پر ازدحام است و این شعبه کوچک که قرار است پاسخگوی 12 هزار نفر کارکنان شرکت بهره برداری مترو برای ارائه تسهیلات باشد تنها سه کارمند دارد که علی رغم تلاش و کوشش بسیارشان به علت مراجعه زیاد قادر به پاسخگویی سریع به مراجعین نیستند. از مسئولین امر درخواست می شود کارکنان بیشتری برای این شعبه بانک در نظر بگیرند تا هم سلامت کارکنان بانک و هم سلامت مراجعه کنندگان کمتر به خطر بیفتد.

4132—-0912

هر روز از ساعت 11 شب تا 2 نصف شب در منطقه افسریه زباله سوزی صورت می گیرد و دود همراه با بوی بد آن تا میدان خراسان  خیابان عارف منتشر شده و نمی توانیم کولر روشن کنیم. چه کسی مسئول است؟

آذری

چرا سامانه گزارش های مردمی و مرکز فوریت های سایبری پلیس فتا غیرفعال است؟ وقتی هم با پلیس فتا قم تماس می گیریم یا پاسخگو نیستند و یا وقتی گوشی را برمی دارند اظهار می دارند حضوری بیایید! اگر قرار به حضوری باشد اصلا کجا این همه افرادی که گزارش می کنند را می خواهند جا بدهند در ثانی پس سامانه های الکترونیک و تلفن برای چیست؟!

0996—-0919

علی رغم بارندگی مناسب در سال جاری چرا آب اصفهان و شاهین شهر این قدر کم فشارند و از نظر بو و طعم هم بی کیفیت و غیرقابل شرب شده اند؟!

1719—-0913

رئیس جمهور در تاریخ 99/4/8 از الزام مردم به زدن ماسک از 99/4/15 و فروش ارزان ماسک گفتند در حالی که ما قبل از کرونا ماسک یکبار مصرف را 200 تومان می فروختیم که بعد از کرونا شد 810 تومان و حالا به ما داروخانه ها 1350 تومان می دهند که ما 1600 تومان بفروشیم. یک خانواده 3-4 نفره که مجبور به تردد در اجتماعات هست در ماه باید بیش از سیصد هزار تومان فقط ماسک بخرد.

دکتر طوسی زاده- داروساز

چرا صدور و تمدید بیمه نامه موتورسیکلت در همدان متوقف شده است؟ با توجه به حوادث ناگوار تصادفات و... از مسئولین امر درخواست حل مشکل یاد شده را دارم.

0692—-0910