آرشیو سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، شماره ۴۹۲۲
ورزش
۳۲

اخبار داخلی

بدهی 80 میلیاردی فدراسیون فوتبال

پانا : فدراسیون فوتبال 80 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد که بخشی از این بدهی مربوط به کی روش و ویلموتس سرمربیان سابق تیم ملی است. بر این اساس فدراسیون حدود 6 میلیارد تومان بابت قرارداد کی روش و 7 میلیارد تومان بابت قرارداد ویلموتس به اداره مالیات بدهکاراست.

هشدار AFC به تیم های انصراف دهنده

دنیای اقتصاد : لیگ قهرمانان فوتبال آسیا نیز تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرارگرفته و بازی های فصل 2020- 2019 به همین دلیل به تعویق افتاده است. اما این نهاد تصمیم گرفته برای فصل جدید این رقابت ها(2021) تغییراتی را ایجاد کند که مهم ترین آن افزایش تعداد تیم های شرکت کننده به 40 تیم خواهد بود. بر این اساس مسابقات فصل آینده(2021) در 10 گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد. AFC هشدار داده اگر تیمی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا انصراف دهد پیامدهای بدی در انتظارش خواهد بود و با جریمه مالی شدیدی مواجه خواهد شد. براساس برنامه ریزی صورت گرفته هفته نخست این رقابت ها 20 و 21 بهمن امسال برگزار خواهد شد.

هافبک ایرانی قرنطینه می شود

فارس : امید ابراهیمی، لژیونر ایرانی الاهلی بعد از اتمام قرارداد قرضی اش در یوپن بلژیک قرار است تا چند روز آینده به دوحه بیاید و به عنوان سهمیه آسیایی تیم، جانشین شان لوری استرالیایی شود. ابراهیمی به محض ورود به دوحه وارد دوران قرنطینه 14 روزه می شود تا سلامتی اش تایید شود. این بازیکن یک سال دیگر با باشگاه قطری قرارداد دارد.

تیم یونانی به دنبال شجاعی!

ایسنا : رسانه های یونانی از تلاش تیم پانیوینیوس یونان برای بازگرداندن مسعود شجاعی به یونان خبر دادند. این بازیکن درحال حاضر در تیم تراکتور بازی می کند. علاقه باشگاه یونانی به شجاعی از زمانی شدت گرفت که سرمربی سابق تیم پانیوینیوس که به رفتن شجاعی از تیمش پافشاری می کرد، از این تیم کنار رفته است.

آینده درخشان جودو

مهر : در حالی که فدراسیون جودو کشورمان با حکم فدراسیون جهانی ماه ها است که تعلیق شده و فعالیتی ندارد، رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان تاکید کرد جودو ایران آینده درخشانی خواهد داشت. رضا صالحی امیری گفت: «در مورد بحث تعلیق جودو ایران باید بگویم که «ویزر» (رئیس فدراسیون جهانی) خواهد رفت و جودو می ماند. آینده این رشته در کشور روشن است و آینده از آن کسانی است که برابر رفتار ناصحیح، ناصواب و غیراخلاقی رئیس فدراسیون جهانی مقاومت کردند.»

کرونا مانع لژیونر شدن

ایسنا : ستاره تیم والیبال سایپای تهران اعلام کرد به دلیل شیوع کرونا قید بازی در خارج از کشور را زده است. محمدجواد معنوی نژاد گفت: «از ایتالیا و لهستان پیشنهاد داشتم و حتی با باشگاه فنرباغچه ترکیه هم مذاکراتی را انجام داده بودم، اما با توجه به شرایطی که کرونا در ورزش جهان ایجاد کرده است تصمیم گرفتم این فصل را هم در لیگ برتر ایران بازی کنم.»