آرشیو چهار‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹، شماره ۴۹۲۳
ورزش
۳۲

اخبار داخلی

هت تریک آزمون در بی انضباطی!

ایسنا : سردار آزمون، مهاجم زنیت در یک رستوران در سن پترزبورگ درکنار میلانا تولپانوا همسر سابق الکساندر کرژاکوف (ملی پوش پیشین روسیه) مشاهده شد. سایت اسپورت 24 روسیه اعلام کرده بنابراین، مهاجم زنیت برای بار سوم قوانینی را که توسط این باشگاه در زمینه همه گیری ویروس کرونا تعیین شده بود را نقض کرده است. پیش از این نیز صفا هادی، هافبک عراقی و سردار آزمون همدیگر را در آغوش گرفته بودند.

تغییر زمان واگذاری سرخابی ها؟

مهر : جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی وزارت ورزش که مسوولیت واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی را دارد در مورد این پروژه گفت: «ممکن است واگذاری شهریور انجام نشود. منظور این است که شاید در واگذاری جابه جایی زمانی داشته باشیم اما شک نکنید که خصوصی سازی آنها انجام خواهد شد.»

آخرین تمرین بیرانوند با پرسپولیس

ایسنا : دروازه بان پرسپولیس دیروز آخرین تمرین خود را با این تیم انجام داد و آماده سفر به بلژیک خواهد شد. با توجه به قراردادی که بیرانوند با باشگاه آنتورپ به امضا رسانده، این دروازه بان از روز یازدهم تیربازیکن باشگاه بلژیکی محسوب می شود.

به دنبال راضی کردن دژاگه!

تسنیم : سرمربی تراکتور پس از شکست مقابل نساجی به فکر بازگرداندن هافبک تیمش به ایران افتاده است. ساکت الهامی بار دیگر با اشکان دژاگه تماس گرفته است تا این بازیکن را راضی به بازگشت به ایران کند. دژاگه اما جواب مشخصی به سرمربی باشگاه نداده است.

بازی در ورزشگاه اختصاصی؟

دنیای اقتصاد : پرسپولیس شنبه هفته آینده اولین میزبانی رسمی خود را بعد از شیوع ویروس کرونا مقابل تیم شاهین بوشهر انجام خواهد داد. مدیریت این باشگاه درحال نامه نگاری است تا به جای استادیوم آزادی در ورزشگاه اختصاصی اش شهید کاظمی از تیم شاهین بوشهر میزبانی کند.

کرونا میشو را فراری داد

دنیای اقتصاد : میشو کریستیچویچ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که به دلیل شیوع کرونا به کرواسی سفر کرد و دیگر به ایران بازنگشت، گفت: «به مدیران باشگاه شاهین گفتم تا زمانی که آمار کرونا در ایران پایین نیاید، برنمی گردم. ایران روزانه 2 هزار و 500 مبتلا و 150 فوت ناشی از کرونا دارد. نمی خواهم با جانم بازی کنم و به خاطر پول این کار را نخواهم کرد.»